י"ג סיון, תשע"ח | 27.05.2018 | 06:21

        הדפסה gohome
Maariv
 
Print Edition
חברת מטריקס תפתח פתרונות סייבר עבור מדינה זרה
ג'ון בן זקן
06/14/2017
החברה הישראלית סיכמה על פרויקט שצפוי להימשך למעלה משלוש שנים. חברת טכנולוגיית המידע הגדולה בישראל מעסיקה מעל 8,000 עובדים והיא מפעילה ומתחזקת גם מאגר הנתונים של בנק ישראל
 
חברת מטריקס הישראלית דיווחה על הסכם רחב היקף עם מדינה זרה לביצוע פרויקט במסגרתו תפתח פתרונות מתקדמים בעולם הסייבר. היקף ההסכם מוערך בלמעלה מ-25 מיליון דולר, הפרויקט צפוי להימשך כשלוש שנים.

מדובר בעסקה משמעותית שנייה עליה מדווחת מטריקס השבוע. העסקה הראשונה היא תפעול ותחזוקה של מאגר נתוני האשראי של בנק ישראל בהיקף של 133 מיליון שקלים לשלב ההקמה - פרויקט בו קיימים מרכיבים משמעותיים בעולם אבטחת המידע, הסייבר וניהול הסיכונים.

למטריקס, המעסיקה למעלה מ-8,250 עובדים ומדורגת כחברת שירותי ה-IT הגדולה בישראל, פעילות רחבת היקף בתחום הסייבר ואבטחת המידע עבור גופים אזרחיים וביטחוניים, בדגש על פיתוח וחדשנות בעולמות אלו.

החברה מחזיקה זרוע מחקר ייחודית בשם SpearHead, אשר עוסקת ב-Security research ובפיתוחי מו"פ ייחודיים בתחום הסייבר לרבות חומרה וקושחה, זרוע זו ממוצבת כמתקדמת, חדשנית ויצירתית בתחום. בין היתר מפעילה החברה מרכז מומחים ייחודי בתחום של machine learning ורשתות נוירונים.
 
print gohome
print
--%>