י"ג תשרי, תשע"ט | 22.09.2018 | 13:06

        הדפסה gohome
Maariv
 
Print Edition
עד 50% הנחה: איקאה הודיעה על מבצע הקיץ המסורתי
מיטל שרעבי
07/08/2018
רשת חנויות הרהיטים וכלי הבית השבדית מציעה אלפי מוצרים בהנחה משמעותית בארבעת סניפיה בארץ. בין המוצרים: ספות, ספריות, ריהוט קיץ, פינות אוכל ומטבחים
 
תתכוננו לשמוע את צמד המילים "איקאה סייל" הרבה פעמים בזמן הקרוב: רשת חנויות הרהיטים וכלי הבית השבדית, איקאה, הודיעה היום (ראשון) על מבצע הקיץ המסורתי שלה, שייערך בארבעת סניפיה: ראשון לציון, נתניה, קרית אתא, ולראשונה גם באר שבע. על פי הרשת, מבצע הקיץ יכלול הנחות של עד 50% לאלפי מוצרים מכלל מחלקות החנות, והשנה יבלטו מחלקת ספות וספריות, ריהוט קיץ ,פינות אוכל ומטבחים , טקסטיל ותאורה. המבצע יתחיל ב-11 לחודש ויימשך עד סופו. 

מנכ"ל איקאה ישראל, שוקי קובלנץ, התייחס למבצע ואמר כי באיקאה "נרגשים לפתוח את הקיץ עם IKEA SALE המסורתי. בין מוצרי הסייל ניתן למצוא מגוון רחב של ריהוט וכלי בית, וזאת במטרה להציע כמה שיותר מוצרים שמתאימים לקהל רחב ומגוון ככל שניתן. אנו מבינים, כי בעידן הנוכחי אנשים מתנהלים בסיטואציות חיים שונות, ולכן הצרכים שלהם הן בתחום הפונקציונאליות והן בתחום המחיר שונים. לכן, תמהיל מוצרי הסייל הורכב כך שכל אחד יוכל למצוא את מבוקשו. לצד ההנחות על מוצרי הריהוט וכלי הבית, יוכלו לקוחותינו ליהנות גם ממגוון הנחות על מנות הדגל של מסעדות החנות, שהפכו לחלק בלתי נפרד מחוויית הביקור בחנויות".

רוב המוצרים שמשתתפים במבצע יתפרסמו באתר הרשת רק כשיחל המבצע, אך באיקאה כבר פרסמו טעימה מהצפוי לנו במהלך המבצע ופרסמו מספר מוצרים שישתתפו בו: 
כורסא ב-845 שקל במקום 1100 שקל

יחידת מגירות עם גלגלים ב-145 שקל במקום 225 שקל
קערה ב-49 שקל במקום 95 שקל


מנורת שולחן ב-95 שקל במקום 195 שקלמסגרת מיטה עם ארגז אחסון ב-990 שקל במקום 1,290 שקלכיסא משרדי לילדים ב-145 שקל במקום 345 שקל

print gohome
print
--%>