י"ג תשרי, תשע"ט | 22.09.2018 | 12:17

        הדפסה gohome
Maariv
 
Print Edition
סימולטור הנהיגה V-RALLY 4 מספק חוויית נהיגה ריאליסטית עד כדי כאב
ליאור נוביק
09/09/2018
אחד הדברים המרשימים ביותר במשחק הוא תשומת הלב לפרטים, כמו הבוץ או המים שמכסים את החלון הקדמי במכונית כאשר עוברים בתוך שלולית עמוקה, או הקהל שמריע ברחובות בזמן המרוץ
 
אם אתם חובבי ספורט מוטורי, עם דגש על נהיגת שטח, אז סימולטור הנהיגה התובעני V-RALLY 4 כנראה מיועד עבורכם. "וי־ראלי 4" מספקת חוויית נהיגה ריאליסטית עד כדי כאב. במילים אחרות, כל נהג מוצא את עצמו נזרק מהכביש לא פעם ולא פעמיים, במיוחד במסלולים המאתגרים שמפוזרים על פני כמה יבשות, וכוללים נופים מהממים ותנאי שטח שישפיעו דרמטית על הנהיגה שלנו. יש הבדל משמעותי בין נסיעה בכביש סלול בארה"ב לבין דרכי הבוץ במלזיה או ביפן.
 
אחד הדברים המרשימים ביותר ב"וי־ראלי 4" הינו תשומת הלב לפרטים, כמו הבוץ או המים שמכסים את החלון הקדמי במכונית כאשר אנו עוברים בתוך שלולית עמוקה במיוחד, או הקהל הנלהב שמריע לנו ברחובות בזמן המרוץ. לקט של פרטים קטנים, שמוסיפים המון לחוויה.
 
המשחק עצמו מדמה קריירה של נהג במרוצי הראלי, כך שלא צריך להיבהל אם ההתחלה טיפה קשה. ככל שמתקדמים הלאה, מפתחים יכולות שישפרו את יכולות הנהיגה שלנו. בכללי, ישנם חמישה סוגי אירועי ראלי שונים, 50 כלי רכב אגדיים, המכסים לחלוטין את היסטורית ענף מרוצי השטח ו־73 מרוצים ביבשות שונות, כל אחת מהן שונה ומספקת חוויה אחרת לחלוטין.
 
מפתחת: KYLOTONN RACING GAMES
פלטפורמה: PS4, XBOX ONE, PC, SWITCH
print gohome
print
--%>