י"ד תשרי, תשע"ט | 23.09.2018 | 02:25

        הדפסה gohome
Maariv
 
Print Edition
שי לחג: גל גדות חושפת תמונת "מאחורי הקלעים" מתוך סרטה החדש
מעריב אונליין
09/09/2018
הכוכבת שעובדת בימים אלו על סרט האנימציה "ראלף ההורס" החליטה לפנק את עוקביה בטוויטר בתמונה נטולת איפור שמראה איך עובדים על סרט שאין בו מצלמות
 
רגע לפני שאנחנו מציינים את ראש השנה, השחקנית האהובה על עם ישראל, גל גדות, העניקה לנו מתנה מיוחדת וחשפה תמונה שצולמה מאחורי הקלעים של סרטה החדש, ולא, אנחנו לא מתכוונים ל"וונדר וומן 1984". הכוכבת שעובדת בימים אלו על סרט אנימציה חדש החליטה לפנק את עוקביה באינסטגרם בתמונה נטולת איפור שחושפת איך המושג "מאוחרי הקלעים" נראה בסרט שאין בו מצלמות, אלא רק מיקרופונים.

לפני חודש יצאה הודעה כי גדות הצטרפה לקאסט של סרט האנימציה "ראלף שובר את האינטרנט: ראלף ההורס 2", והשחקנית הישראלית פרסמה טריילר מתוך הסרט המציג אותה כנהגת מירוצים קשוחה ויפהפייה.הסרט הוא המשך לפיצ'ר האנימציה המצליח משנת 2012 "ראלף ההורס", וגדות תורמת את קולה לדמותה של "שאנק", אשת מירוצי מכוניות עם חיבה למעילי עור ואקשן.

עם ההכרזה על התפקיד, השחקנית הישראלית פרסמה פוסט בו כתבה: "אני מאוד נרגשת להכריז סוף סוף שאשחק את דמותה של שאנק בסרט 'ראלף ההורס 2' שיגיע למסכים בנובמבר. זו חוויה מדהימה להיות חלק מפרויקט עם דמויות וקאסט נהדרים".

print gohome
print
--%>