דוד מור יוסף, רופא העוסק ברפואה אסתטית, הואשם היום (חמישי) בבית המשפט המחוזי בתל אביב בכך שאנס וביצע מעשה מגונה במטופלת, לה הציע "טיפול קוסמטי ניסיוני" בישבנה. מכתב האישום עולה כי מור יוסף קבע עם המתלוננת פגישה במרפאתו בכוונה ביום שישי האחרון, מועד שבו המרפאה ריקה מאדם, על מנת לבצע את זממו. לבית המשפט הוגשה בקשה להארכת מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים נגדו.

על פי כתב האישום, שהוגש באמצעות פרקליטות מחוז ת"א, במספר הזדמנויות טיפל הנאשם במתלוננת במרפאתו, ובמסגרת זו התוודע לעיסוקה, בין היתר בשיווק עסקי ברשתות חברתיות. בין השניים נקבעה פגישה עסקית, ביוזמתו, על מנת לדון בתוכנית לשיווק עיסוקו של הנאשם ברשתות החברתיות, אולם ברגע האחרון ביקש ממזכירתו להעביר את הפגישה ליום שישי, כשהמרפאה אינה פעילה.

במהלך הפגישה, הציע מור יוסף להעניק למתלוננת במתנה טיפול קוסמטי ניסיוני הכולל הזרקות נגד הצטברות תאי שומן ברקמות מתחת לעור באזור ישבנה. המתלוננת נעתרה להצעה, נשכבה על מיטת הטיפולים כשלגופה רק חולצה ותחתונים, והנאשם הזריק חומר כלשהו לאזור ישבנה וביצע בה מעשה מגונה שלא בהסכמתה. הנאשם הציע למתלוננת לפשוט את תחתוניה, בתואנה שהתחתונים עלולים להתלכלך כתוצאה מהטיפול, אך המתלוננת סירבה לעשות כן.בהמשך, תוך שהסביר למתלוננת שהטיפול כולל "הזרקה והרפיה", ביצע הנאשם במתלוננת מעשה אינוס. בתגובה למעשיו קמה המתלוננת ממיטת הטיפולים, התלבשה ועזבה את המרפאה בבהלה. כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות אינוס ומעשה מגונה.

בבקשת המעצר נכתב כי "המשיב ניצל את אמונה העיוור של המתלוננת בו, הן מתוך היכרותה המוקדמת עמו והן מעצם תפקידו ומעמדו, באופן שזו לא חששה להפקיד את גופה בידיו. תחת זאת, ניצל המשיב את זמינותה של המתלוננת, עת שכבה על מיטת הטיפולים, ואת חוסר האונים בו נמצאה שעה שבעל אותה שלא בהסכמתה החופשית".