בבורסת ההימורים של הברנז'ה, הדיבור על רוסלנה רודינה, האקסית של אייל גולן, היה כזה: גימיק שידעך וייעלם ברגע שהיחסים עם מלך הזמר המזרחי יסתיימו. ארבעה חודשים חלפו מאז שזה באמת קרה, אבל רודינה עדיין כאן והיא מסתערת על פסגת עולם הדוגמנות."כשנכנסתי לתעשייה הגעתי כדי להישאר בה ולא כדי לעזוב", קובעת רודינה. "עבדתי לפני אייל גולן ואמשיך לעבוד גם אחריו. בסופו של דבר אני עושה את מה שאני הכי טובה בו. ומי שטוב נשאר בתעשייה הזאת. בלי עין הרע, שרק ימשיך ככה".את לא יכולה להתכחש לעובדה שבזכות הזוגיות עם אייל הפכת לשם דבר.
"אייל הכיר אותי דרך העבודה שלי, זה לא שהוא ראה אותי ברחוב ובזכותו הפכתי לדוגמנית. דגמנתי לפניו וגם עשיתי עבודות באיטליה, שם לא ידעו מי הוא. כשנכנסתי לקשר איתו, זה לא היה במטרה להתפרסם, לא עניין אותי שהוא זמר מצליח, נמשכתי לאופי שלו, התאהבתי באדם שהוא. הוא גם היה מנסה להתערב לי באודישנים והציע שידבר למעני עם העושים במלאכה, וסירבתי. רציתי לעשות את זה לבד, בלי פרוטקציה"."נכון שהזוגיות שלנו יכולה להידמות עבורי לריאליטי, סוג של מקפצה שמקצרת את הדרך לפרסום והצלחה, אבל שילמתי מחיר כבד וויתרתי על הפרטיות של חיי האישיים עם כל העניין התקשורתי סביבנו. זה היה קשר אינטנסיבי במיוחד מבחינת התקשורת והגעתי למצב שלא התעניינו בעבודות שלי אלא בחיים שלי, וזה כבר התחיל להפריע"."יש גבול ואני לא חייבת לשתף את כולם במה שקורה בבית שלי. אני רחוקה מלהיות תמימה, וברור לי שהקשר איתו פתח לי דלתות, אבל היום אני יודעת שגם בלעדיו הייתי מגיעה בסופו של דבר לאותו מקום, אולי בטווח ארוך יותר ובעבודה קשה יותר. אני יודעת שעד היום אוטומטית השם שלי מזוהה כ'אקסית של'. אבל עכשיו, כשאני בלעדיו כבר ארבעה חודשים, עם ארבעה קמפיינים חדשים זכיתי בזהות שלי מחדש ואני עומדת בזכות עצמי".התקשורת הניחה לך?
"סוף סוף אני יכולה לנשום לרווחה".קאמבק? אין סיכוימאז הפרידה של הזוג הכי מתוקשר ב-2012, היומן של רודינה עמוס בימי צילום. היא משתתפת, כאמור, בארבעה קמפיינים: שמלות כלה, מוצרי טיפוח, תכשירי שיער ובגדי ים. נראה כאילו חברות האופנה השונות רק חיכו לרגע שבו גולן ישחרר מכבליו את רוסלנה לחופשי. כשעוד היו בזוגיות, הוא לא הרשה לה, לטענתה, להצטלם לקמפיינים חושפניים. כעת היא קופצת על ההזדמנות."לאייל היה קשה לראות את השער שעשו לי ב'בלייזר'. אלו היו צילומים סקסיים, אבל לא היה חשוף מדי. ועדיין הוא התעצבן עלי נורא ורבנו. אני זוכרת שהוא רץ לכל הקיוסקים ברחבי הארץ וקנה את כל העיתונים מהדוכנים כדי שלא יראו אותי. אבל זה מובן לגמרי, אייל הוא אדם מפורסם ולא בא לו שכל המדינה תצפה בגוף של החברה שלו".
"לאייל היה קשה לראות את השער שלי בבלייזר". צילום: אסף קליגרועכשיו הוא לא כועס על קמפיין בגדי הים?
"אני ואייל כבר לא בקשר, ולכן אין לו שום זכות להגיד לי שום דבר. מה שאני עושה היום עם חיי לא קשור אליו. נפרדנו ואני חופשייה לעשות כרצוני".יש סיכוי לקאמבק?
"לא. זה נגמר סופית. למרות שאני לא אוהבת לומר ‘לעולם לא', כי החיים עלולים להיות מפתיעים. אבל נכון לעכשיו, אין שום סיכוי שנחזור להיות ביחד. כבר חלפו ארבעה חודשים ואם לא חזרנו עד עכשיו גם לא נחזור. אנחנו לא מסתדרים כזוג, וזה לא משהו שניתן לשנות. מה שהיה איתו טוב שהיה, וברגע שזה נגמר זה נגמר, ואין טעם לחזור אחורה. כעת אני רוצה להתקדם בקריירה שלי".חודש אחרי הפרידה עוד הייתם נפגשים בסתר.
"בתחילה היה לו וגם לי מאוד קשה, והיו רגעים שבכיתי והתגעגעתי. אבל גם כשנפגשנו לא טיפחתי אשליות. בסך הכל שמרנו על קשר כי הייתה לנו אהבה גדולה ורצינו להתעניין מה קורה בחיים אחד של השני, אבל לא דיברנו על לחזור להיות ביחד".קשה לך לראות אותו מככב במדורי הבידור עם זוגיות חדשה? בעבר עם נדיה לורן וכעת עם הדוגמנית נופר כהן?
"זה אף פעם לא נעים לראות או לשמוע על הזוגיות החדשה של האקס שלך, אבל הוא זה שדאג להגיד לי שאין לו כלום עם נדיה למרות שבכלל לא שאלתי אותו. היה לו חשוב להעלות על זה סטטוס שהתפרסם במדורי הרכילות. אני יודעת שהוא עדיין אוהב אותי וזה לא ייגמר לו כל כך מהר, אבל מרגע שנפרדנו הוא רשאי לעשות עם חייו מה שהוא רוצה. אני אפרגן לו כי עדיין נשאר כבוד בינינו, ובסופו של דבר זאת הייתה החלטה משותפת של שנינו להמשיך בחיים שלנו. אני בטוחה שגם הוא יפרגן לי בזוגיות חדשה, ואם לא, אז לא תהיה לו ברירה".למה את לא נמצאת בזוגיות חדשה?
"טוב לי כרגע להיות לבד, לא לדפוק דין וחשבון לאף אחד, בלי מריבות. הספיקה לי הזוגיות עם אייל, וכרגע אני רוצה ליהנות מהחופש שלי. אני רוצה להתרכז בקריירה ולהיות חופשייה לטוס לחו"ל. עדיין לא בא לי להיכנס לזוגיות חדשה, ואם יגיע האחד אז כמובן שלא אוכל להתכחש לזה. שלא תביני לא נכון, יש לי מחזרים והצעות בשפע, אבל כנראה שעוד לא הגיע הנכון. וזה לא בגלל שאני לא פנויה רגשית, אני דווקא מאוד פנויה".לא יצאת אפילו לא לדייט אחד?
"לא. בתקשורת כתבו עלי שהיה לי דייט עם מישהו מסתורי, גם כתבו שאני יוצאת עם דניס דז'יגאן, זמר שאני מעריצה מחו"ל, ורק הלכתי לראות הופעה שלו ואייל ידע על זה. כולם מנסים לשדך לי כל הזמן, ניסו גם לשדך לי אוליגרכים. אני יכולה לספר שגם התחילו איתי לא מעט מפורסמים אבל לא אציין את שמותיהם. אפילו חבר רחוק של אייל ניסה. אני מרגישה ממש כמו בתוכנית ‘הרווקה'".מתגעגעת לאלין וליאןגולן, 41, ורודינה, 24, הכירו זה את זה לפני שנה דרך נורית אורגל, מבעלי סוכנות דז'ה וו, המייצגת את רוסלנה, שהיא בין היתר גם בת דודתו של הזמר. הם נפגשו ביום הולדתה של אורגל. רוסלנה הייתה בכלל בזוגיות עם אחר. השניים התחילו להתכתב בפייסבוק ואחרי שמונה חודשים של חיזור אינטנסיבי מיום ההיכרות נפגשו לראשונה לקפה. מאותו רגע זה התגלגל יותר מהר ממה שציפו, ומי שהייתה יכולה בקלות להישאר עוד שם חולף ברשימת הכיבושים הארוכה של גולן, חתמה קביעות לשמונה חודשים, שהם נצח במונחים של הזמר.הם הספיקו לדגמן זוגיות פוטוגנית שסוקרה בכל אמצעי התקשורת, יצאו לחופשות רומנטיות בפריז, וגאס, ניו יורק, אל־איי, קפריסין ואילת. "הוא לא הצליח להשיג אותי. הוא רדף אחרי חודשים. לא הייתי זמינה לו, לכן הייתי סוג של אתגר עבורו. תמיד הייתי אומרת לו לא, לא התאימה לי זוגיות איתו בגלל הפרש הגילים. גם אחרי שקראתי מה שכתבו עליו במדורי הרכילות אמרתי לעצמי שאין סיכוי שאני יוצאת איתו. הוא מחליף בנות כמו גרביים, ואני לא רוצה להיות אחת שסימנו עליה וי. אחרי חודשיים של קשר חברי הפכנו לזוג, וגם אז כל יום השארתי לו את הספק שאני עשויה לקום ביום אחד וללכת".הייתה ביניכם אהבה גדולה?
"כן, היינו ביחד כמעט שנה, אחרי חודש וחצי עברנו לגור בדירה שלו, לאט לאט מצאתי את עצמי בבית שלו, כל פעם מביאה עוד משהו ועוד משהו. הוא דאג להגיד לי בכל הזדמנות שזה הבית שלנו, החדר שלנו, ושאנחנו גרים ביחד. אפילו דיברנו על להביא לעולם ילד משותף בעתיד. הוא ראה כבר שאני מוכנה לילדים, הוא זיהה בי יצר אמהי כשראה את הקשר המדהים שהיה לי עם ילדיו".מה גרם לך להתאהב בו?
"הוא גבר בן 41 אבל עם ראש של ילד בן 18. הוא שטותניק ומצחיק בצורה בלתי רגילה, אי אפשר היה להרגיש את פער הגילים. הוא ג'נטלמן אמיתי. כן, רגיש ורחוק מלהיות שחצן או נפוח מהפרסום שלו. היינו חברים לפני שהיינו בזוגיות ולכן תמיד הוא היה מייעץ ותומך"."הוא הכי לארג' שיש, קנה לי שרשרת יהלומים, עגילים, צמידים, אף פעם לא נתן לי לשלם. הוא היה מבשל ולימד אותי להכין מרק תימני. הוא היה עושה עוף בתנור הכי טעים בעולם, ממולאים וכו'. גם אני אהבתי לבשל לו. הוא היה חוזר מהופעה ותמיד דאגתי שיהיה לו אוכל חם על השולחן והייתי מגישה לו כמו שמגיע לו. הוא גם מאוד רומנטי, היו פעמים שהייתי מגיעה הביתה וחיכה לי שביל של נרות, עם השם שלי בעלי כותרת של ורדים".מה נסגר עם השינה בנפרד?
"ישנו בנפרד. היינו עושים הכל ביחד אבל בלילה כל אחד לחוד במיטה משלו. באופן מקרי לחלוטין לשנינו מפריע כשאנחנו ישנים ליד מישהו בלילה. אמרתי לו שאני אוהבת לישון באלכסון, והוא היה בשוק ממני כי הוא טען שגם הוא אוהב לישון לבד. אבל כמובן שגם היו לילות שישנו ביחד, במיוחד כשהילדים היו באים. אני לא מבינה למה זה כל כך מוזר לאנשים, כי עשו מחקרים על שינה בנפרד, וזה הרבה יותר בריא לזוגיות".
רודינה ואייל גולן. צילום: יח"צואיך היה הקשר עם אילנית והילדים?
"אחרי חודש של זוגיות אייל עשה לי תרגיל והפגיש אותי עם הילדים, אמא שלו ואילנית, מבלי שאמר לי מראש. הוא ידע שאני ביישנית ושבחיים לא אגיע למפגש כזה. הפכתי בן רגע לעגבנייה. הכרתי את אמא שלו שהיא אישה קסומה, בילינו תקופה ארוכה ביחד, בהפלגות, אירועים, חופשות באילת. כל המשפחה קיבלו אותי בחום ואהבה. אני לא יודעת אם אילנית בכלל ידעה שאני באה באותו ערב, אבל היא הייתה כל כך נחמדה ודיברנו על דוגמנות ועבודה"."היא לא גרמה לי לחוסר נוחות. אילנית היא חלק מחייו ועד סוף ימיו, והיא גם בקשר טוב עם אמא שלו. אם לא הייתי מכירה אותה אז יכול להיות שהייתי מקנאה בקשר שלהם. אבל גיליתי שאילנית היא לא רק יפה, היא גם אמא מקסימה ויש לה אופי מדהים. החיבור עם הילדים היה מיידי, במיוחד עם אלין. עם ליאם, שהוא ביישן, לקח קצת יותר זמן. כשאייל היה בחו"ל, או בצילומים, אני הייתי נמצאת איתם. הרגשתי כבר שאני מוכנה להיות אמא. דאגתי להם שיאכלו. הייתי היסטרית אם מישהו היה נופל. אני נזכרת שהיינו יושבים בסלון וכל אחד מהם נלחם על חיבוק איתי. הכי קשה לי בפרידה מאייל זה הניתוק  מהילדים".אז למה בעצם זה נגמר?
"בחודשיים האחרונים לפני הפרידה משהו קרה. התרחקנו, לא מצאנו זמן אחד לשנייה. צילומי העונה השנייה של ‘אייל גולן קורא לך' החלו, שם הוא בילה את מרבית הזמן שלו וחזר הביתה מותש אחרי 12 שעות צילום ונכנס מיד לישון"."הוא גם החל להתאמן בקבוצת כדורגל בכ"ס וגם זה לקח לו ממעט הזמן הפנוי שנותר לו. הלכתי ונסגרתי והרגשתי שאני לא מקבלת את הזמן ותשומת הלב שאני זקוקה להם. הוא טען שנורא התרחקתי והשתניתי. התחילו מריבות על בסיס יומי, לא הצלחנו להבין אחד את השנייה, וכדי לא להפוך את זה לשנאה, בהחלטה משותפת לקחנו פסק זמן. פסק הזמן הפך לפרידה. הוא אמר לי שאם אנחנו צריכים להיות ביחד אז בסוף נהיה".לא ניסית להילחם? בכל זאת, לא כל יום מוצאים בן זוג כמו אייל גולן.
"לא היה לי על מה להילחם, כי לא היה לו זמן בשביל אף אחד. הוא היה בתקופה מאוד אינטנסיבית. הייתה קנאה גדולה מאוד מצדו, כי הייתי יוצאת עם חברות, וגם קנאה מצדי כי התחיל להפריע לי שמעריצות שולחות לו הודעות בארבע לפנות בוקר, או טלפונים שהייתי מקבלת שסיפרו לי שהוא בוגד בי"."אני זוכרת שראינו ביחד סרט בסלון ופתאום אני מקבלת הודעה ממישהי שעדכנה בפייסבוק שהיא מבלה כעת עם אייל. אם הוא לא היה לידי, לכי תדעי מה הייתי חושבת. אנשים נכנסו לנו לחיים ועשו לנו סלט בקשר, במיוחד התקשורת. אני יודעת שהוא לא בגד בי, אבל הרגשתי עם עצמי שזה כבר לא אותו דבר כמו בהתחלה. עם כל הכבוד לאהבה".ילדות לא קלהרודינה, שלומדת בימים אלה משחק מול מצלמה, קיבלה לא מעט הצעות לתפקידי אורח, אך נאלצה לסרב עד שתרגיש מספיק מוכנה. עד לאחרונה היא שימשה פרזנטורית בקמפיין הבינלאומי לבושם של ז'יוואגו וכעת היא מוסיפה לרזומה שלה קמפיינים נוספים, שבהם היא גם עוטה שמלות כלה."היה לי נחמד ללבוש שמלות כלה אבל רק לטובת הצילומים, אני לא אהיה בעצמי כלה. אני נגד מוסד הנישואים. לא חושבת שאי פעם אתחתן. אני כן רוצה ומוכנה כבר לילדים אבל איבדתי אמון בנישואים מאז שהורי התגרשו. היום כולם מתגרשים".אייל הוא גבר לחתונה?
"אייל הוא בהחלט גבר ששווה להתחתן איתו. אבל גם אייל, כמוני, לא רוצה להתחתן בשנית. הוא כן רוצה עוד ילדים, אבל לא מיסוד. הרי נישואין זה רק נייר, ושום דבר לא משתנה חוץ מחשבון בנק משותף. אחרי שהוא כבר חווה נישואים הוא חושב בדיוק כמוני שאין לזה שום ערך".רודינה, ילידת אוקראינה, עלתה לארץ כשהייתה בת תשע והתגוררה בחדרה. "עלינו לישראל בעקבות משפחתו של אבא שלי. היה לי ממש לא קל", היא משחזרת. "מדינה חדשה, שפה זרה ובלי חברים. התחלתי מחדש את כיתה ב'. אני זוכרת שהיו צוחקים עלי כי לא ידעתי עברית. תוך שלושה חודשים קלטתי את השפה והתחלתי להתאקלם. להורים שלי היה יותר קשה להשתלב, והם למדו את השפה באולפן. לעומת הארץ, ברוסיה המצב שלנו היה מעולה. תמיד היה לנו הכל, לא היה חסר לנו כלום. אבל פה בארץ אמא שלי נאלצה לעבוד במלצרות ובעבודות שונות של רוסים".
"תמיד דאגתי שיהיה לו אוכל חם על השולחן והייתי מגישה לו", רודינה. צילום: אסף קליגראת המשבר השני היא חוותה בגיל 12: "אבא שלי הכיר מישהי ועזב במפתיע את הבית לטובתה. הוא עזב אותנו ואת אמא שלי, שעלתה לארץ במיוחד בשבילו. היה לנו קשה. לא דיברתי איתו בערך כשנה וגם רבתי עם בת הזוג שלו. אז חלה תפנית בחיי, ומילדה תמימה וממושמעת התחלתי למרוד, לזלזל בלימודים וגם עברתי טיפול פסיכולוגי. נכנסתי לדיכאון. לקח לי הרבה זמן להסכים להיכנס לדירה החדשה של אבא שלי, שבה הוא התגורר עם האישה החדשה בחייו".מה הורייך אמרו על הקשר עם אייל, שמבוגר ממך ב-17 שנה?
"אמא שלי מאוד אהבה את אייל, היא הייתה מעריצה שלו. אבא שלי, לעומתה, שמע על הקשר שלנו דרך התקשורת כי לא דיברנו באותה תקופה. הוא היה בשוק שאני יוצאת עם מישהו בן 41 בהתחלה, היה לו קשה לקבל את זה. אחרי שהשלמנו והוא שמע את כל הסיפור על אייל, הוא ראה בעיניים שטוב לי וזה היה הכי חשוב לו, אז הוא קיבל אותו בברכה".מאז הפרידה את מתגוררת אצל הסוכנת נורית אורגל שלקחה אותך תחת חסותה.
"כן. זה מאוד יפה מצדה וחוץ מסוכנת היא גם הפכה להיות המשפחה שלי. זה לא קשור לזה שהיא המשפחה של אייל. אני מחפשת דירה עם חברה טובה שתיכנס איתי בשותפות בתל אביב".ומה עלה בגורל החתולים שלך ושל אייל?
"הוא הביא לי חתול אחד על סט צילומים אצל מעצב השיער אילן מרגלית, והבאנו ביחד עוד חתול. כשנפרדנו, לצערי מסרנו את החתולים".אגב, החזרת אותו כבר לרשימת החברים שלך בפייסבוק?
"ממש לא".