אם להסתמך על דעתם של הג'נרל מנג'רים ביורוליג, אוהדי מכבי ת"א יכולים כבר עכשיו לשבור את קופת החיסכון שפתחו לטובת הפיינל פור במדריד ולהשקיע את הכסף ביעד אחר.

בסקר שערך אתר היורוליג בקרב אותם מנהלים המקצועיים, אלופת אירופה זכתה בלא יותר מ-4% סיכוי להגיע לאירוע השיא שיתקיים בחודש מאי. הצהובים חלקו את המקום ה-6 ביחד עם יריבתם אמש, פנאתינייקוס ואנאדולו אפס שזכו לסיכוי זהה. 
צסק"א מוסקבה, שעדיין לא הפסידה העונה במפעל זכתה לכ-96% אחוז סיכוי להגיע לפיינל פור. אחריה נמצאות שתי האימפריות של הכדורסל הספרדי, ריאל מדריד וברצלונה שזכו לכ-92%. פנרחבחצ'ה-אולקר של זלימיר אוברדוביץ' ואולימפיאקוס אמורות לפי הסקר להתחרות על הכרטיס הרביעי עם 54% סיכוי.

 

הצהובים יכולים להתנחם בכך שהם הגיעו למקום החמישי (8%) בשאלה "מי היא היריבה הכי פחות נוחה?". גם כאן צסק"א תופסת את המקום הראשון עם 33%, ריאל ובארסה אחריה (17%) ואולימפיאקוס במקום הרביעי (9%). גם בשאלה "באיזו קבוצה הכי כייף לצפות?" הגיעה החבורה של גיא גודס למקום החמישי כשמקדימות אותה לפי הסדר: ברצלונה, ריאל, צסק"א והקבוצה המפתיעה של הכוכב האדום. הרוסים תופסים מקום של כבוד בסקר גם בקטגוריות אחרות. מאמן הקבוצה, דימיטריס איטודיס, לו זאת שנה ראשונה במועדון, נבחר למאמן הטוב ביותר עד כה עם 29%. מאמן ברצלונה ב-8 העונות האחרונות, צ'אבי פסקוואל נמצא במקום השני (21%) וזקן השבט, דושאן איבקוביץ' בן ה-71 במקום השלישי (17%).

 

וחדשות גם לרון חולדאי, העיר תל אביב הגיעה למקום החמישי בשאלה "באיזו עיר אתה הכי נהנה לבקר במהלך המשחקים?". ברצלונה נמצאת בראש הרשימה לפני מדריד, ברלין ואיסטנבול.