אם כבר חייבים להוריד בארוחה אחת ארבע כוסות, אז למה לא לעשות את זה כמו שצריך. יוסי בוזנח מפתיע עם כמה המלצות לא שגרתיות לחג. והפעם: 4 כוסות של צניעות...

חוכמה גדולה לקנות בקבוק יין במאתיים שקל, ברור שהוא אמור להיות טוב, אבל תמיד זה נשמע פלצני. ויותר מזה - ברוב המקרים יש לנו תחושת אכזבה קלה בסוף: "מה, זהו? ציפינו לוואוו ולזיקוקים". אז בוא נראה אתכם מביאים לשולחן ארבעה בקבוקים שכולם ביחד עולים מאה שקל ושיצליחו להרשים גם את מי שבאמת אוהב יין...

פסחפסח
הצעות שיעזרו לכם לעבור את החג בשלום ולהישאר חלק מהמשפחה. לפחות עד החג הבא… (צילומים: יח"צ)
בנימינה, גרנאש, רוזה 2017בנימינה, גרנאש, רוזה 2017
כוס ראשונה
בנימינה, גרנאש, רוזה 2017

הגרנאש רוזה של בנימינה הוא יין קליל, חברותי, כזה שנותן את כל כולו בן רגע ויכניס אתכם לאווירה חגיגית ונינוחה תוך שניה. רוזה קטן וחינני, אפריטיף מושלם וכוס ראשונה שמשאירה חיוך על הפנים של כולם.

מחיר: 29 ₪

ברקן, קלאסיק, סוביניון בלאן 2017ברקן, קלאסיק, סוביניון בלאן 2017
כוס שנייה
ברקן, קלאסיק, סוביניון בלאן 2017

איזון נהדר בין פרי צעיר ורענן למינרליות נעימה, מורכבות מרשימה עבור יין כה צעיר. לבן עדין וכייפי, למה לא עושים הרבה כאלה בארץ? איזה כיף לראות כמה יין אפשר להכניס במחיר הזה. בראבו!

מחיר: 25 ₪

רמת-הגולן, שיאון אדום 2016רמת-הגולן, שיאון אדום 2016
כוס שלישית
רמת-הגולן, שיאון אדום 2016

בלנד זנים לא שגרתי, אבל איזו תוצאה משמחת ורבת-חן. יין כיפי לשתייה, המון פרי, קל ומדויק. אדום נהדר המעניק תמורה אדירה למחיר.

מחיר: 27 ₪

נטופה, כרם אדום 2017נטופה, כרם אדום 2017
כוס רביעית
נטופה, כרם אדום 2017

רוצים לראות שאפשר לקבל אדום מעולה במחיר שפוי גם בארץ? ' נטופה, כרם אדום 2017' הוא יין משובח, בלנד ייחודי של סירה וטוריגה נסיונל, עמוק, מורכב ומלא נשמה. עבורי זהו האדום שמהווה את התמורה הכי טובה לכסף בחג הזה.

מחיר: 33 ₪