אוניברסיטת UIBE מדורגת ראשונה בתחומי הניהול, הכלכלה והיחסים הבינלאומיים • כחלק מתוכנית הלימודים וללא תוספת לשכר הלימוד ייסעו הסטודנטים לשני סמסטרים בסין לטובת לימודים, התמחות והעמקת השליטה בשפה • לבוגרים מובטח: תואר אקדמי בינלאומי יוקרתי והיכרות מעמיקה עם השוק, התרבות העסקית והשפה הסינית 

רוצים לנהל עסקים חובקי עולם? להשתלב במשרות מפתח בעולם העסקים בישראל ובחו"ל? רוצים להוביל בעתיד את שיתוף הפעולה הכלכלי בין סין וישראל? אם התשובה חיובית - מוזמנים להכיר, להתרשם ולהירשם למסלול הייחודי לתואר ראשון בינלאומי במנהל עסקים של האוניברסיטה הסינית הבינלאומית בישראל UIBE-ISRAEL. אוניברסיטת UIBE היא אחת האוניברסיטאות היוקרתיות ביותר בבייג'ינג ומדורגת ראשונה בתחומי הניהול, הכלכלה והיחסים הבינלאומיים.

זהו תואר יוקרתי גלובלי, המעניק למנהלי העסקים של העתיד כלים אקדמיים ומקצועיים לפעול ולהוביל בעולם דינמי, טכנולוגי וגלובלי, עולם בו שרשרת האספקה עוברת הלוך ושוב בין יבשות שונות ודוברת כמה שפות ותרבויות עסקיות, ובמסגרתו משולבים גם לימודי השפה הסינית (דיבור, כתיבה וקריאה) לרמת יכולות של יזמות ועסקים בישראל ובעולם, עם סין ובסין. התואר שיוענק לסטודנטים בתום לימודיהם אינו תואר אקדמי ישראלי והוא תואר אקדמי של  The University of International Business and Economics – UIBE בבייג'ינג, סין.
 
זו גם ההזדמנות שלכם לקחת חלק בחוויה הסינית ועדיין ליהנות מהנוחות הישראלית: קמפוס האוניברסיטה, שוכן בעיר פתח-תקוה בלב אזורי המסחר וההייטק של גוש דן, בקרבה לצירי תחבורה מרכזיים ותחבורה ציבורית. הקמפוס הישראלי הוקם תוך השקעה בלתי מתפשרת בעזרי לימוד טכנולוגיים, סגל מרצים ומתרגלים רחב הכולל צוות סיני וצוות ישראלי, חומרי לימוד עשירים וסביבת לימודים מתקדמת. כל אלו יאפשרו לסטודנטים ללמוד בתנאים הטובים ביותר, עם דגש על יחס אישי לכל סטודנט. 

גובר הביקוש למנהלים בעלי היכרות עם עולם העסקים של סין
אלוף במיל. מתן וילנאי, לשעבר שגריר ישראל בסין וכיום נשיא האוניברסיטה הסינית הבינלאומית בישראל (UIBE-ISRAEL)
: "הצורך והביקוש ההולך וגובר למנהלים בעלי ניסיון והיכרות עם עולם העסקים של סין מצריך מענה אקדמי ממסדי. תכנית מנהל העסקים של UIBE מעניקה למנהלי העסקים של העתיד כלים מחקריים, מקצועיים ואקדמיים לפעול ולהוביל בעולם דינמי, טכנולוגי וגלובלי".

סגן הנשיא לעניינים אקדמיים של האוניברסיטה הסינית הבינלאומית בישראל (UIBE-ISRAEL), פרופ' גדי רביד: "כחלק מתכנית הלימודים ילמדו הסטודנטים גם את השפה הסינית ברמה של כלי עבודה אפקטיבי. מסלול הלימודים של ISRAEL-UIBE יאפשר לבוגרים לפתח קשרים נרחבים ויפתח בפניהם דלתות לתפקידי מפתח וניהול עם ומול השוק הסיני, בישראל ובעולם ויעניק לבוגרינו יתרון תחרותי משמעותי בשוק העבודה העתידי".

וגולת הכותרת בתוכנית ההכשרה המעשית של האוניברסיטה היא שילוב שתי נסיעות לימודיות לסין הכלולות בשכר הלימוד. בשתי הנסיעות ילמדו הסטודנטים באוניברסיטת האם UIBE בבייג'ינג וייחשפו לתרבות העסקית הסינית ולהזדמנויות הרבות שהיא טומנת בחובה.

פרופ' ג'יאנג צ'ינגז'ה יו"ר המועצה העליונה של UIBE ונשיא משותף ב ISRAEL-UIBE: "גולת הכותרת של ההכשרה היא הנסיעה השנייה, שבה הסטודנטים ישתלבו בתפקידים שונים בחברות סיניות מובילות. התוכנית יוצאת הדופן תאפשר להם לחוות באופן ישיר את העולם העסקי והתעשייתי הסיני, לרקום קשרים אישיים עם אנשי עסקים סינים וליהנות מניסיון מקצועי ייחודי שיכין אותם בצורה הטובה ביותר לקריירה בינלאומית".

פרטים והרשמה ניתן לקבל בטלפון: 074-7052727
ובאתר האוניברסיטה: www.uibe-israel.co.il 

אודות UIBE- אוניברסיטת האם:
UIBE היא אוניברסיטת עילית בינלאומית לכלכלה וניהול גלובלי – המקבילה הסינית של "לונדון סקול אוף אקונומיקס". האוניברסיטה נמצאת במרכז בייג'ינג, ונחשבת לאחת האוניברסיטאות התחרותיות בסין. מתקבלים אליה רק האחוזון העליון בקרב הנבחנים במבחני הקבלה לאוניברסיטאות בסין. האוניברסיטה מדורגת באופן קבוע במקום הראשון או השני בסין במקצועות הניהול והכלכלה.

האוניברסיטה מוגדרת כ״אוניברסיטת מפתח לאומית״ ומדורגת כ-״דאבל פירסט קלאס״ (הדירוג הגבוה והיוקרתי ביותר לאוניברסיטאות בסין).

לאוניברסיטה 18 פקולטות אקדמיות, 10 מכוני מחקר וכ- 160 תוכניות לימוד לתואר ראשון, תואר שני ודוקטורט.

באוניברסיטה לומדים סטודנטים מ- 148 מדינות, ובין בוגריה ניתן למצוא נשיאי אוניברסיטאות, מנהיגים ובכירי משק רבים: מנכ"ל  דויטשה בנק, ראש העיר שנגחאי, מנכ"ל בנק אוף צ'יינה, סגן נשיא פרוקטר אנד גמבל, מנכ"ל ג'יי. פי. מורגן, שר המסחר ושיתוף פעולה כלכלי של סין, שגריר סין בארצות הברית ועוד.

פרטים נוספים באתר האוניברסיטה: www.uibe.edu.cn 
ובאתר האוניברסיטה בישראל: www.uibe-israel.co.il