אקססוריז

זה הזמן לרכוש תכשיט שחלמתן עליו, אבל עלותו חרגה הרבה מעבר לתקציב שלכן: רשת תכשיטי פדני מציעה הזדמנות חד פעמית לרכוש תכשיטים ושעונים ב־60% הנחה. מכירת סוף העונה תיערך עד 31 בדצמבר.

תכשיטי פדני. צילום: יח"צתכשיטי פדני. צילום: יח"צ

מותג התיקים קיפלינג החל ב־25 בדצמבר במבצע סוף שנה, שבמהלכו ניתנים 60% הנחה על מגוון רחב של תיקים ואקססוריז. המבצע בתוקף עד יום שישי, 29 בדצמבר.

קיפלינג. צילום: יח"צקיפלינג. צילום: יח"צ

רשת ההלבשה התחתונה ג’ק קובה מציעה בימים אלה ועד גמר המלאי 50% הנחה על כל קולקציית החורף שלה.

רשת קלארקס מציעה עד 40% על נעלי הנשים, וגם כל נעלי הגברים יימכרו ללא מע”מ, עד 30 בדצמבר.
עיצוב הבית

רשת שמרת הזורע מציעה 1+1 על פריטים נבחרים מקולקציית הרהיטים, ובנוסף, מבחר מערכות ריהוט עד 70% הנחה. המבצע יתקיים עד סוף השנה.

בזארה הום מציעים עד 30% הנחה על מגוון הקולקציות להלבשת הבית, הכוללות מצעים, מפות, שטיחים, רהיטים, מערכות אוכל ועוד. לדוגמה, אגרטל דקורטיבי יוצע במחיר של 179.90 שקלים במקום 249 שקלים. המבצע יימשך עד גמר המלאי.
זארה הום. צילום: יח"צ חו"לזארה הום. צילום: יח"צ חו"ל

ילדים

באתר המקוון של רשת גולף קידס תחל ב־28 בדצמבר מכירת סוף שנה, שבמהלכה מגוון פריטי מאסט יימכרו ב־50% הנחה. בחנויות הרשת, לעומת זאת, תוכלו ליהנות כבר עכשיו ממבצע 1+1 על מגוון פריטים מקולקציית סתיו־חורף. המבצע בתוקף עד 1 בינואר.

גולף קידס סתיו-חורף 2017-18. צילום: אלה אוזןגולף קידס סתיו-חורף 2017-18. צילום: אלה אוזן

רשת נמרוד מציעה מבצע של 1+1 על נעליים מדגמי החורף של המותגים נמרוד, 21east, אלפנטן וקלארקס קידס, לחברי מועדון ולמצטרפים חדשים. כמו כן, תינתן אפשרות לרכוש נעלי ספורט ב־99.90 שקלים, בקניית נעלי חורף (ללא נעלי בית ומגפי גומי). המבצע עד 31 בדצמבר.
נמרוד. צילום: שי יחזקאלנמרוד. צילום: שי יחזקאל

רשת בייבי סטאר מציעה מבצעי סוף שנה שיסתיימו ב־31 בדצמבר, בהם המותג "ילדותי" ב־50% למוצר השני, המותג "מאמי קר" במבצע של מוצר שני בשקל ועוד.
אופנה

הרשתות הספרדיות ובנות המשפחה זארה, פול אנד בר וברשקה, שכבר הפתיעו אותנו בסיילים שווים בבלאק פריידי, מציעות כעת עד 30% על קולקציית החורף בכל המחלקות.

הרשתות מנגו וטופשופ מציעות הנחה של 50% על מגוון רב של פריטים. המבצע בטופשופ יסתיים עם גמר המלאי, ואילו זה של מנגו יסתיים בסוף השנה.

רשת קסטרו החלה במכירת סוף העונה בחנויות ובאתר האינטרנט. במסגרת המכירה תמצאו פריטים מקולקציית החורף בהנחה של עד 50%.
קסטרו, רותם סלע. צילום:דודי חסוןקסטרו, רותם סלע. צילום:דודי חסון

רשת החנויות סטורי, המתמחה באופנה ובעיצוב הבית, מציעה הנחות של 40%, שיינתנו עד 31 בדצמבר על פריטים נבחרים.

רשת אמריקן איגל יוצאת במבצע “קנה ב־400 שקלים ושלם רק 200”, שיהיה בתוקף עד 31 בדצמבר.

בדיזל מציעים מבצע עד גמר המלאי: פריט ראשון ב־20% הנחה והשני ב־40% הנחה על קולקציית החורף, מלבד ג’ינסים והלבשה תחתונה.

רשת דסיגואל מציעה עד 50% הנחה על מגוון פריטים מקולקציית החורף. המבצע יסתיים ב־2 בינואר.

אם אתם אוהבים לקחת את הזמן ולא חוששים לפספס פריטים אהובים, המכירה של רשת פקטורי 54 תמשיך עד 15 בינואר, ובמהלכה יינתנו 30%־50% הנחה על מגוון פריטים.