ב20 השנים האחרונות חווינו התקדמות טכנולוגית מואצת בכל תחומי החיים. החל מהדרך בה אנחנו צורכים תוכן, ועד לדרך בה אנחנו עושים קניות בסופר. אבל גם הדרך בה אנחנו מטפלים בעצמנו השתנתה לא מעט, בעיקר הדרך בה אנחנו מטפלים בכאבים ודלקות. לכן, אין זה מפתיע כי התחום הפך לרווי בסוגים שונים של טיפולים, שיטות, כדורים, משחות ומכשירים.

מכשיר הלייזר הביתיים טוענים להיות הדבר הבא בתחום הטיפול בכאב ומציעי לנו להניח בצד את הכדורים והמכונים ולעבור לטיפול בכאבים בבית. המכשירים הביתיים מספקים טיפול בטכנולוגיית הלייזר הרך, המוכרת ממרפאות הכאב, רק בהבדל קטן, במקום מכונה נייחת וגדולה העומדת במרפאת הכאב, מכשיר ביתי נייד וקל.

מה זה לייזר רך?
רגע לפני שאתם רצים לרכוש לעצמכם את אחד המכשירים המפורסמים כיום, חושב לעצור ולהבין מה זה לייזר רך בכלל? אז לייזר רך, או לייזר קר הוא אנרגיית אור שהתגלתה לראשונה על ידי חוקר אוסטרי איי שם בשנות ה 80. מאז ועד היום ניתן למצוא במרפאות כאב ומכונים, מכשירי לייזר גדולים ונייחים המשמשים את המטפלים כחלק מהטיפול בסובלים.
 
פעולתו של הלייזר על הגוף דיי פשוטה, הוא חודר דרך העור אל תוך הרקמות ומעורר תהליכים של ריפוי עצמי שמתקיימים באופן טבעי בגוף. כלומר, בשונה מתרופות או משחות הלייזר אינו מחדיר אף חומר כימי לגוף, השימוש בו הוא ללא תופעות לוואי, הוא בטוח לשימוש מגיל שנה ואפילו מאושר לנשים בהריון. 

קל לתפעול ומקל על הכאב- מכשיר הבי קיור לייזר (צילום: יחצ)קל לתפעול ומקל על הכאב- מכשיר הבי קיור לייזר (צילום: יחצ)

בי קיור לייזר- האם זה יעזור לכם?
המכשיר המדובר ביותר בתקופה האחרונה הוא כמובן הבי-קיור לייזר שמהפרסומות עליו אי אפשר להתחמק. אם להגיד את האמת גם אנחנו היינו מעט סקפטיים לפני שהחלטנו לנסות את המכשיר אז הלכנו לקרוא מה אנשים אחרים אמרו עליו. בעמוד הפייסבוק של החברה כמו גם בגוגל יש שלל ביקורות כאשר רובן מספרות על אותן התחושות שלנו, סקפטיות לפני קניה, אך באותה נשימה מספרים בתגובות על הצלחת הטיפול והעלמות הספק.

אחרי שמצאנו תגובות לכאן ולכאן, החלטנו שהגיע הזמן לקבל קצת מידע על המכשיר, אז נכנסנו לאתר החברה. באתר יש הרבה מידע, החל ממחקרים שבוצעו על המכשיר, רופאים שממליצים עליו ואפילו כמה סלבס שמספרים על ההצלחה שלהם בטיפול. 

לבסוף, ואחרי שדיברנו עם אחד מהיועצים של החברה שהסביר לנו את כל הפרטים על תקופת ההתנסות המוצעת ועל תנאיה, רכשנו את הדגם המתקדם ביותר של מכשיר הבי קיור לייזר. המכשיר הגיע יומיים למחרת, עם שליח עד פתח הבית, בחבילה נמצאו המכשיר, מטען ושתי חוברות הדרכה.

הטיפול הכאבים וההפתעה
כבר מהשימוש הראשוני הבנו כי מדובר במכשיר די פשוט לתפעול, רק מכוונים את זמן הטיפול הרצוי לוחצים על שני כפתורים והמכשיר עובד באופן אוטומטי. עכשיו רק נשאר להניח אותו על נקודות הטיפול המומלצות לפי אזור הכאב ולחכות. 

שלושה ימים עברו מאז שהתחלנו את הטיפול ועדיין שום שיפור לא הורגש. לכן, החלטנו לפנות למוקד השירות וההדרכה של החברה. הנציגה שענתה הסבירה שהטיפול מצריך זמן והתמדה, נתנה לי טיפים לנקודות נוספות שעשויות לעזור לזרז את התהליך וביקשה שאמשיך לטפל ואיעזר בסבלנות.

כעבור שבוע מאותה השיחה עם נציגת השירות, הופתענו לראות שיפור בכאבים, וככל שהזמן עבר, הכאבים הלכו ופחתו. וכך, כמו שקראנו בתגובות של הלקוחות, הסקפטיות הפכה לאמונה שלמה!

היום מציעים לכם בבי קיור לייזר תקופת התנסות של 60 יום בתנאים מיוחדים, כדי שתוכלו לראות בעצמכם איך הכאבים נעלמים, כתבו את מספר הטלפון שלכם והשם ויחזרו אליכם מהחברה עם כל הפרטים!