דירקטוריון "בזק" החליט היום (רביעי) על מינויו של ראש החטיבה העסקית של החברה, קובי פז, לממלא מקום מנכ"ל בזק. קובי פז, בן 54, עובד בבזק מזה 11 שנים, בהן הוא משמש כסמנכ״ל וראש החטיבה העסקית. פז הוא בעל ניסיון של עשרות שנים בתחום התקשורת ובשוק העסקי. 

בבזק מכהנים כיום תשעה סמנכ״לים, האחראים על החטיבה הפרטית, החטיבה העסקית, טכנולוגיות ורשת, שיווק וחדשנות, משאבי אנוש, תפעול ולוגיסטיקה, ייעוץ משפטי, תקשורת תאגידית, רגולציה וכספים. פז צפוי להיות עמוס בעבודה, שכן הוא ייכנס לתפקידו כממלא מקום המנכ"לית באופן מיידי ובמקביל לתפקידו כמנהל החטיבה העסקית.
עוד לפני שהגיע לבזק, הוא שימש כמנכ"ל חברת DoubleU  מקבוצת "כלל תעשיות" וכיו"ר "אלקטל ישראל". בשנים 2002-2006 כיהן כמנכ"ל אלקטל ישראל ולפני כן מילא שורה של תפקידים בכירים בחברת נורטל.


סטלה הנדלר נמצאת במעצר בית של שבעה ימים. כבר בנובמבר הומלץ להאשים אותה בפרשת ניירות הערך, כשבליבה עמדה מכירת YES. מאז היא נשארה בתפקיד, גם כשהיתה במעצר. ביום שני האחרון היא שוחררה למעצר בית, ובינתיים הוחלט למנות את קובי פז. כמו כן, בדירקטוריון מנסים לצאת המפלונטר אליו נקלעו בעקבות רצונם של שאול אלוביץ', אישתו ובנו, להתפטר מהדריקטוריון, אך הם דורשים כי את מקומם יתפסו שלושה אנשים שהם יחליטו על זהותם.