תוכנית הבוקר של טל ואביעד ב-eco99fm התחילה לסכם את השבוע שחלף, רגע לפני הסופ"ש, והפעם התייחסו שני המגישים להשקת האייפון 7, שטל, כך מסתבר, לא ממש אהב. בנוסף דיברו השניים על נסיעת ראש הממשלה בנימין נתניהו להולנד."אפל לא מחדשת יותר מדי" ,אמר טל, על האייפון 7, לאחר שצפה בהשקתו אתמול. "המצלמה טובה והכל, אבל ציפינו ליותר, אם הייתי צריך לבחור במכשיר סלולרי, האייפון 7 או הנוט 7, אני הייתי בוחר בנוט 7", סיכם טל את הדיון.חבר פרלמנט הולנדי מסרב ללחוץ את ידו של נתניהו
לאחר מכן התייחסו השניים לסירובו של חבר הפרלמנט ההולנדי ללחוץ את ידו של ראש הממשלה נתניהו. מה היה דחוף לטוס להולנד?", שאל אביעד בתחילת השיחה. "הוא נפגש עם חברי ועדת החוץ של הפרלמנט ההולנדי", הסביר טל את חשיבות הנסיעה, ואביעד המשיך: "במה הם דנים? איפה הגבול בינינו לבין בלגיה?".


באותו מפגש, הייתה תקרית שבה חבר הפרלמנט ממוצא טורקי סרב ללחוץ את ידו של ביבי נתניהו. "ביבי נראה כאילו הוא לא נעלב, המבט שלו לא היה מופתע", ניסה להסביר אביעד את התמונה שפורסמה מהאירוע והוסיף באירוניה: "כנראה שהאשם העיקרי הוא מזג האוויר הישראלי - הלחות שגורמת לידיים של ביבי להיות דביקות".