רגע לפני חתונת הנסיך הארי ומייגן מרקל: יורש העצר הבריטי, הנסיך צ'ארלס, הודה כי אינו מאמין שהוא עומד לחגוג בעוד חודשים ספורים את יום הולדתו ה־70 וסיפר: "חלקים ממני כבר נופלים מדי פעם". הנסיך, שנמצא בביקור באוסטרליה לרגל פתיחת משחקי חבר העמים הבריטי, השתתף בקבלת פנים חגיגית במעונו הרשמי של מושל קווינסלנד, פול דה ג'רזי, לצד אורחים נוספים שגם הם יחגגו השנה את יום הולדתם ה־70.

בדברים שנשא גילה יורש העצר, שיום הולדתו חל ב־14 בנובמבר, כי הוא עדיין אינו מעכל בן כמה ואינו תופס כמה מהר עבר הזמן מאז הוריו, המלכה אליזבת (92) והנסיך פיליפ (96), היו בעצמם בני 70.

בני המשפחה, הנסיך וויליאם, הנסיך הארי, קייט מידלטון. Getty images בני המשפחה, הנסיך וויליאם, הנסיך הארי, קייט מידלטון. Getty images

"אני מכיר היטב – וגם מבין – את ההרגשה המוזרה של חוסר אמונה שזה אכן קורה, ושגם לא יהיה אפשרי יותר, למשל, להידחס שוב לתוך בגד ים צמוד", אמר צ'ארלס בחיוך.

"אני לא יודע לגביכם, גבירותי ורבותי, אבל חלקים ממני ממשיכים ליפול במרווחי זמן רגילים. אומרים לי אל תדאג, יש לך גנים מצוינים. אבל הבעיה היא שאני לא יכול להיכנס לתוכם!".