קולנוע: Hail, Ceaser! 

כשכוכב קולנוע נחטף ושוביו דורשים כופר עצום לשחרורו, מיטב כוכבי הוליווד מתאחדים לטובת המשימה. יחי הקיסר! סרטם החדש של האחים כהן עוסק בהוליווד של שנות החמישים. אדי מניקס (ג'וש ברולין) הוא מפיק שמכבה כל הזמן שריפות. בזמן שהוא עובר משיכנוע של כוכב אחד לאחר, מניקס גם חייב 
לגלות דרך ידידותית להגיע אל ליבה של דיאנה מורן (ג'והנסון), הוא חייב להפוך את ההתנהגות החשודה של הזמר והרקדן המפורסם בארט גארני (צ'אנינג טאטום) להגיונית, ואם כל הצרות האלו לא הספיקו, עכשיו נחטף אחד מהכוכבים הגדולים, בירד וואיטלוק (ג'ורג' קלוני), שמשתתף בהפקה שעליה הוא אחראי!
בהשתתפות ג'ורג קלוני, סקרלט ג'והנסון, צ'אנינג טייטום, ג'ונה היל, ג'וש ברולין, טילדה סווינטון, פרנסס מקדורמנד ורייף פיינס.קולנוע: פרס נובלכריסטינה נובל מגיעה לישראל לרגל הפרמיירה של הסרט המבוסס על סיפור חייה.

כריסטינה נובל. צילום: יח"צ
כריסטינה נובל, שהסרט 'נובל', מבוסס על סיפור חייה, תגיע לישראל לרגל הפרמיירה של הסרט. נובל גדלה במשפחה לא מתפקדת באירלנד, כילדה היתה חסרת בית ואף הרתה כתוצאה מאונס קבוצתי. אחרי שנישאה והקימה משפחה, ובעקבות מיפגש עם ילדות רעבות בוייטנאם, היא יצאה למסע חייה והצילה למעלה מ 700,000- ילדים.

החל מה- 25.2.16 בבתי הקולנוע ברחבי הארץ.