תחת הכותרת "ישראלית פורצת את בתי הקולנוע בביירות", קרא אתמול "קמפיין החרם על ישראל בלבנון", לא לצפות בסרטה של השחקנית הישראלית המוערכת גל גדות "שתמכה בצבא הישראלי בעת שתקף את רצועת עזה". על פי הפרסום ברשתות החברתיות בשכנה מהצפון, הסרט האמריקאי "וונדר וומן" בכיכובה של גדות, צפוי להיות מוקרן בכמה בתי קולנוע מפורסמים בבירה הלבנונית. "הקרנת הסרט מנוגדת לחוק הלבנוני", מדגישים מנהלי הקמפיין בדף הפייסבוק.פעילים לבנונים מהתנועה לחרם על ישראל, אף פרסמו את שמות בתי הקולנוע בהם מוקרן הסרט, בהם רשת "סינמה סיטי", וגם כמה אתרים אלקטרוניים לבנוניים שמקדמים את הסרט באמצעות מכירה מוקדמת של כרטיסים, בהם "גראנד סינמאס" ו"פוקס סינמאס". מנהלי הקמפיין נגד גדות מציינים, כי "גדות הינה שחקנית ודוגמנית ישראלית, שב-2004 הייתה מלכת היופי של ישראל, ואף שירתה בצבא הישראלי למשך שנתיים". לדבריהם, "היא ידועה בתמיכתה הבוטה בצבא הישראלי, במיוחד במהלך המלחמה האחרונה ברצועת עזה".
יש לציין, כי הסרט "וונדר וומן" יוקרן ב-2 ביוני לראשונה על המסך הגדול בארצות הברית, אבל ברי המזל שכבר זכו לראותו אותו יצאו מן ההקרנה עם דעה חד משמעית: מדובר בסרט מצוין, אולי הכי טוב - לפחות מאז "האביר האפל" מסדרת באטמן שיצא בחברת DC comics, שספגה ביקורות קשות מהמבקרים על הסרטים הקודמים "באטמן נגד סופרמן" ו"יחידת המתאבדים".

לפני כשבוע וחצי הוסר האמברגו על ציוצים על הסרט, והטוויטר התמלא בתגובות חיוביות על הסרט. מבקרת הקולנוע טרי שוורץ מאתר IGN, אמרה שהיא מאוד אהבה את הסרט. "הוא לא מושלם, אבל הקסם שלו עובד". לדבריה, "'וונדר וומן' הוא סרט שנותן השראה, מצחיק ומרגש עם הרבה סצנות פעולה. הסרט שקיוויתי שהוא יהיה. לדעתי זה הסרט הכי טוב ביקום של DC comics".