מבצע ביצה
מה: ביצת נשרים נדירה מועברת מהספארי ברמת גן לשמורת גמלא שברמת הגולן. על המשימה מופקד חיים, שמעולם לא עזב את גבולות גן החיות. הכול משתבש כששני נוכלים מחליטים לגנוב את הביצה ולהוסיף אותה למנה שלהם בתוכנית בישול. כך מתחיל מרדף פרוע ברחבי הארץ כדי להשיב את הביצה והגוזל שבתוכה לחיק משפחתו.

מי: בימוי: אלון גור אריה. שחקנים חיים אוסדון, יהורם גאון, ירון ברלד, שלומי קוריאט, דנה סמו, טל מוסרי, אסף אשתר, מאי ז'פקו, לירון אורפלי (טילטיל), תומר שרון (תומש). ישראל 2017. 94 דקות.

למה כן: יהורם גאון כמנהל הספארי ברמת גן

במחשבה שניה: יהורם גאון כמנהל הספארי ברמת גן

שורה תחתונה: פוטנציאל קאלט לילדים ולסטלנים

הבית תמיד זוכה
מה: כאשר בתם של זוג עני מתקבלת לקולג' היוקרתי עליו חלמה כל החיים, ההורים מגלים כי היא אינה זכאית למלגה הם אינם יכולים להרשות לעצמם לשלם את לימודיה. הם נעזרים בשכנם ופותחים קזינו ביתי בלתי חוקי עד שהעניינים יוצאים משליטה.

מי: בימוי: אנדרו ג'יי כהן (שכנים). שחקנים: וויל פארל (והרי החדשות, זולנדר), איימי פולר ("מחלקת גנים ונוף", "הקול בראש"). ארה"ב, 2016. 94 דקות.


למה כן
: ויל פארל

במחשבה שניה: סוג של סיקוול נוסף "לשכנים"

שורה תחתונה: השראה לקרימינלים שביניכם

המגדל האפל
מה: האביר האחרון תקוע בקרב נצחי עם האיש בשחור' כדי למנוע ממנו לכבוש את המגדל האפל, שבזכות איכותו המגנטית, מחזיק את היקום כולו.

מי: בימוי: ניקולה ארסל. שחקנים: אידריס אלבה, מתיו מקונוהי, טום טיילור. ארה:ב 2017. 95 דקות

למה כן: מבוסס על ספרו של סטיבן קינג

במחשבה שניה: הספר נכתב כשהיה בן 22 בלבד

שורה תחתונה: למי שיש לו כוח לצפות במערב פרוע עתידני שנקטל אפילו בארצות הברית.

רוחות קרות
מה: גופה של צעירה אלמונית מתגלה בשמורה אינדיאנית מרוחקת, בצפון המושלג והקפוא של ארה"ב. חוקרת אף-בי-איי טירונית, נשלחת לפענח את המקרה יחד עם צייד זאבים ומתמודדים עם החשדנות של ילידי השמורה ועם חוסר האמון שהם חשים כלפי השלטון. 
מי: בימוי: טיילור שרידן. שחקנים: ג'רמי רנר, אליזבת' אולסן. ארה"ב 2017. 110 דקות

למה כן: עיסוק ביקורתי נדיר בשוליים האמריקאים המודחקים של מצב האינדיאנים בארצות הברית.
במחשבה שניה: לא הולך עד הסוף.
שורה תחתונה: הזדמנות לצפות בנופים מושלגים בחרדה קלה ומבלי לבזבז כסף על טיסה מפוקפקת.

בינתיים הילדים יוכלו לצפות ב:

שודדי הפיצוחים 2
מה: בסרט ההמשך ראש העיר הרשע מחליט לעלות עם דחפורים על הפארק העירוני כדי לבנות לונה פארק מסוכן במקום. סולי הסנאי וחבורת החיות האמיצות של הפארק מאחדים כוחות כדי להציל את הבית בתחבולות ולקבל חזרה את הפארק.מי: בימוי: קאל ברונקר. שחקנים: וויל ארנט, קתרין הייגל, מיה רודולף, ג'קי צ'אן. ארה"ב 2017 . 90 דקות.

ביגפוט ג'וניור
מה: נער בודד בן 13, מחליט לצאת למשימה נועזת על מנת לחשוף את זהותו המסתורית של אביו האבוד. עד מהרה הוא מגלה כי אביו הוא למעשה היצור האגדי – ביגפוט, אשר הסתתר ביער במשך שנים על מנת להגן על עצמו ועל משפחתו מפני תאגיד גדול המעוניין לערוך עליו ניסויים מדעיים.מי: בימוי: בן סטאסן, ג'רמי דגרוסון. מדבבים: איציק כהן ,שגיא ברייטנר,סער בדישי. בלגיה צרפת 2017. 92 דקות