סוף השבוע הוא תמיד זמן מעולה לשכוח מטרדות היומיום. איזו דרך טובה יותר יש לעשות את זה, מאשר להיכנס לאולם הקולנוע החשוך עם הרבה פופקורן, וכוס משקה גדולה במיוחד ולצלול אל תוך העולם שמוקרן על הבד. במיוחד בשביל זה ערכנו עבורכם רשימה של הסרטים החדשים שמגיעים הסופ"ש.

משודרג

אקשן. גבר בעידן טכנולוגי מעדיף לעסוק בתיקון מכוניות, אך כשהוא מאבד את אשתו בתקרית אלימה והופך לנכה, הוא מסכים שיחדירו לגופו שבב אלקטרוני שישלוט באיבריו. כשהמשטרה לא מצליחה למצוא את האחראים לפשע, הוא לוקח את החוק לידיים.

בימוי: לי ווינל. שחקנים: מרשל לוגן גרין, בטי גבריאל, ריסון גילברסטון. ארצות הברית, 2018, 95 דקות.

מדד רוטן טומטוז: 85%
הפרפר

ביוגרפי. גבר המכונה "פרפר" בשל הקעקוע שעל חזהו, נשלח למושבת עונשין צרפתית באפריקה, בעוון רצח סרסור שהרג מתוך הגנה עצמית. כשהוא מחליט לברוח, הוא מצרף אליו זייפן מורשע בדרך לחופש. רימייק לסרט מ־1973, המבוסס על רב־מכר מאת אנרי שרייר.

בימוי: מייקל נואר. שחקנים: צ'רלי האנם, רמי מלאק, יוריק ואן ואגניגן, רולנד מולר. ארצות הברית, 2017. 123 דקות.

מדד רוטן טומטוז: 67%
סלנדרמן

אימה. דמות הרשת הבדיונית סלנדרמן מרתקת קבוצת נערות מעיירה קטנה במסצ'וסטס, שמבצעות טקס במטרה לחשוף אותו. כשאחת מהן נעלמת בפתאומיות, הן חושדות שהפכה לאחת הקורבנות.

בימוי: סילביין וויט. שחקנים: ג'ואי קינג, ג'וליה גולדני טלס, ג'אז סינקלייר, אנליז בסו. ארצות הברית, 2018. 93 דקות.

מדד רוטן טומטוז: 10%עשיר בהפתעה

קומי. זוג ניו־יורקי תמים למראה מחליט להתקדם שלב ולפגוש את ההורים. אך כשהאישה מגלה שהגבר הוא רווק מבוקש שמאחוריו אקסיות נקמניות, העניינים מסתבכים.

בימוי: ג'ון מצ'ו. שחקנים: אקוואפינה, קונסטנס וו, הנרי גולדין, מישל יאו. צרפת־גרמניה, 2018. 121 דקות.

מדד רוטן טומטוז: 88%

דוג־מן

דרמטי. מרצ'לו, אדם עדין ואהוב על הבריות, מבלה את ימיו במספרת הכלבים הקטנה שלו בפרבר איטלקי. כשהבריון השכונתי מחליט להתלבש עליו, מרצ'לו מבין שהגיע הזמן להשיב מלחמה.

בימוי: מתאו גארונה ("גומורה"). שחקנים: מרצ'לו פונטה, אדוארדו פצ'ה, אלידה בלדרי קלבריה. איטליה, 2018. 102 דקות.כל מה שתרצה

אידיאלי. משורר נשכח וישיש שחי לבד ברומא, פוגש גבר צעיר והם יוצאים יחד להרפתקה אחרונה.
בימוי: פרנצ'סקו ברוני. שחקנים: ג'וליאנו מונטאלדו, אנדראה קרפנזנו. איטליה, 2017. 106 דקות.