אולי בגלל זה קוראים לזה הבלוז: הזמר הבריטי המפורסם אלטון ג'ון ירד היום (שבת) ירד בזעם מהבמה תוך שהוא מקלל, לאחר שמעריצים שהיו על הבמה נגעו בו ללא הרף, והסכים לחזור רק לאחר שהמעריצים, שהוזמנו קודם על ידיו במהלך הופעה בלאס ווגס, ירדו ממנה. עוד לפני שירד מהבמה, החל הזמר לקלל ולתקוף את הקהל, שנגע בג'ון ללא הרף כשהוא מנסה לנגן ולשיר.

לאחר שחזר לבמה, הבהיר אלטון ג'ון כי לא יאפשר יותר למעריצים לעלות לבמה ואמר "אין יותר עליות לבמה בימי שבת, דפקתם את זה". זאת לא הפעם הראשונה שהזמר הבריטי מצולם כשהוא עוצר הופעה באמצע. בשנת 2017 עצר אלטון ג'ון הופעה באמצע שיר, וזאת מכיוון שלא היה מרוצה מהפסנתר עליו ניגן. גם במקרה זה המשיך הזמר המפורסם את ההופעה, רק לאחר שהפסנתר שעליו ניגן החלף.
אלטון ג'ון נולד בשנת 1947 ונחשב לאחד המוזיקאים החשובים של המאה ה-20. בין שיריו המפורסמים ישנם "רוקטמן", "אני עדיין עומד", "אל תיתן לשמש לשקוע עליי", להתראות דרך האבנים הצהובות", ו"נר ברוח", שנכתב לזכרה של מרלין מונרו, אך חודש לאחר מותה של הנסיכה דיאנה, נוגן בלווייתה, והפך לשיר האהוב על המלכה אליזבת' השנייה.רוצים לקבל את החדשות לפני כולם? הצטרפו לערוץ הטלגרם שלנו