חברי מועדון ארוחת הבוקר שוחחו בתוכניתם ברדיו 103FM עם יהודה תמיר ושמוליק בילו מההרכב האגדי 'חלב ודבש' שהתייחסו לבחירה של גלי עטרי לשיר את 'הללויה' עם עדן בן זקן במקום עם חברי ההרכב: "במקום האפשרות להתחבר לעבר, שלא יוצא ממנו שום דבר, היא מעדיפה להתחבר לעתיד כמו עדן בן זקן"שי: "בוקר טוב, יהודה תמיר"יהודה תמיר: "בוקר טוב, מה שלומכם?"שי: "אצלנו מצוין. רצינו לדעת מה קרה בחגיגות השבעים ולדעת מדוע לא נכללתם בצילומים?"גלי עטרי ועדן בן זקן "הללויה"

יהודה תמיר: "הכל כבר נכתב בעיתונים, הוצעו המון הצעות שעלו וירדו וגלי עטרי לא הסכימה בסוף"שי: "למה היא לא הסכימה?"יהודה תמיר: "גלי לא רצתה להופיע איתנו כבר אז, למה שהיא תרצה היום?"

שי: "מצטרף לשיחה שמוליק בילו"שמוליק בילו: "ממש הללויה 103"שי: "איך אהבתי את האלבום 'גלגל', זה אלבום הנעורים שלי"לאה: "אבל מה עם גלי?"שי: "למה גלי לא רוצה להופיע אתכם?"יהודה תמיר: "למה זה מעניין כל כך? יש לנו קריירה נהדרת עם לאה לופטין"שי: "הקריירה הזו כבר הסתיימה לפני 20 שנה"יהודה תמיר: "מה פתאום, אנחנו ממשיכים להופיע"שי: "חלב ודבש ממשיכים להופיע עם לאה לופטין?"שמוליק בילו: "בטח. ב-24.4 אנחנו בהיכל התרבות פתח תקווה".
שי: "ואתם שרים את 'הללויה'?"

יהודה תמיר: "כן, אבל לא את הגרסה המחודשת"

שמוליק בילו: "כבודו של הביצוע במקומו מונח"

שי: "האם היחסים שבחלב ודבש הסתיימו בפיצוץ? למה גלי לא מוכנה להופיע אתכם"

יהודה תמיר: "אעמיד דברים על דיוקם. לא היינו להקה מלכתחילה. הרכיבו אותנו במיוחד לפסטיבל הזמר ולאירוויזיון. תכננו להופיע בחוץ לארץ ולא בישראל. לאחר שנה של ניסיונות פריצה לחו"ל שלא צלחו גלי עטרי החליטה לעזוב את הלהקה"

שי: "זה מוזר שגלי עטרי מעדיפה להופיע עם עדן בן זקן במקום"

יהודה תמיר: "במקום האפשרות להתחבר לעבר, שלא יוצא ממנו שום דבר, היא מעדיפה להתחבר לעתיד כמו עדן בן זקן. היא צעירה ורעננה ודואגת לקריירה שלה. כבוד השרה התקשרה אליה באופן אישי"
גלי עטרי ועדן בן זקן. צילום: קיץ ברבנר גלי עטרי ועדן בן זקן. צילום: קיץ ברבנר


שמוליק בילו: "זו התוצאה בסופו של דבר"

יהודה תמיר: "זה מאכזב מעט"

שי: "אני הייתי מעדיף לראות אתכם באיחוד מאשר לראות את עדן בן זקן שגם ככה נמצאת בכל מקום"

לאה: "כשאתם רואים את גלי עטרי ברחוב אתם אומרים לה 'שלום' והכל בסדר?"

שמוליק בילו: "שלום וברכה אפילו. אנחנו נמשיך לשיר את 'הללויה' גם בהופעות שלנו"

לאה: "ראיתם את החיקוי בארץ נהדרת?"

יהודה תמיר: "זה מדהים, הוא נהיה עוד יותר רלוונטי היום. מדהים איך הם ידעו כבר אז שעדן בן זקן תשיר יחד עם גלי עטרי"

לאה: "הם ניחשו את זה"

שי: "תודה רבה לכם על הכל ושיהיה בהצלחה"
עריכה: איתמר זיגלמן