אחרי ששירה של נטע ברזילי "Toy" הפך ללהיט בישראל, וצלילי ה"פקה פקה" ממנו נשמעו מכל מקלט רדיו, בר או מכונית חולפת, הוא החל לתפוס בעולם ולצבור נקודות אצל חובבי האירוויזיון מסביב לגלובוס. אך עם כל ה'הייפ' האדיר שהשיג השיר, עד ליל אמש לא היה ברור כיצד הוא נשמע בביצוע חי ללא כל עיבוד ממוחשב.

אמש, המתמודדת שנבחרה לייצג את ישראל, ו-28 משתתפים ממדינות שונות ברחבי העולם שיופיעו באירוויזיון 2018 שישודר ב"כאן 11", עלו על הבמה בכיכר רבין עם השירים שייצגו את ארצותיהם בתחרות האירופית. וכעת, אתם זוכים להצצה ראשונה ל"Toy" בביצוע חי.

ברזילי אמרה ל"מעריב אונליין" לפני הופעתה כי מבחינתה מדובר בשליחות. "זה פסיכי, אני מתרגשת נורא. יש קצת פרפרים בבטן. אני מאוד מאוד לחוצה, זה מרגש נורא לראות את התמיכה הישראלית. אני מתכבדת לעשות את הדבר הזה. מבחינתי זו שליחות", סיפרה.

זו פעם ראשונה שאת מבצעת אותו בלייב מול קהל, יש קצת חששות?
"אין בי פחד על איך שזה ייצא, וזהו. אני התאמנתי, יהיה בסדר".

נטע ברזילי. צלם : נועם סילמן נטע ברזילי. צלם : נועם סילמן


נטע ברזילי. נועם סילמן נטע ברזילי. נועם סילמן


נטע ברזילי. צלם : נועם סילמן נטע ברזילי. צלם : נועם סילמן


נטע ברזילי. צלם : נועם סילמן נטע ברזילי. צלם : נועם סילמן


כזכור, ה"מיני אירוויזיון" שבכיכר, התקיים במסגרת אירועי "Israel Calling 2018" שנפתחו ביום ראשון. האירועים השונים שקרו במהלך שלושת הימים האחרונים כללו ערב פתיחה במרינה בהרצליה בהנחייתה של גלית גוטמן והופעה של דנה אינטרנשיונל, סיור בעיר ירושלים שכלל הופעות של חובי סטאר, אימרי זיו שירי מימון, ואורנה דץ, וכן יום נטיעות עצים ביער הנשיא של הקרן הקיימת לישראל.