בשנה האחרונה הפכו היריבים-אוהבים-לא ברור, אייל גולן ואביב גפן לאטרקציה תקשורתית בשל הדיבור סביב תכניתם המשותפת כמנטורים מוזיקליים. הבוקר (ראשון) השניים לקחו את האטרקציה הזו צעד אחד קדימה ושחררו גרסאות כיסוי זה לשירו של זה, כפרומו לתכניתם המשותפת וטיזר ליום העצמאות ה-70.גולן הקליט את "האם להיות בך מאוהב" של גפן, ואילו גפן הקליט את "צליל מיתר", מלהיטיו המזוהים ביותר של גולן. מה התוצאה?

ובכן, גולן לקח את "האם להיות בך מאוהב", שגפן הקליט לראשונה בשנת 1994 והפיח בו חיים מחודשים בביצוע יפהפה, מרגש ועוצמתי עם גוון קולו המיוחד. הביצוע מלא הכוונה מתעלה על המקור, ונשמע כנה ומלנכולי (וזה סוד הקסם שלו), כשהוא מצליח לתת לשיר אינטרפרטציה חדשה ומרעננת.לעומתו, גפן, שהקליט את השיר "צליל מיתר" שכתב והלחין ירון כהן והקליט גולן בשנת 2001, מוכיח שאפשר לקחת יצירת מופת ולהחריב אותה באופן טוטאלי, עם ביצוע חסר רגש ונשמה, נטול עוצמות ודי משעמם. גפן גורם לי להתפלל שיפקע לו מיתר ורק שלא אמשיך להאזין לביצוע המיותר שלו.
גם לגפן וגם לגולן יש זכויות רבות במוזיקה הישראלית, כל אחד בדרכו המיוחדת והמקורית, אך בגימיק הזה שהשניים ניסו ליצור, גולן לוקח את גפן בנוקאאוט.