נטע ברזילי חושפת את עברה "באשפתות": בצילומים של תוכנית הבידור המרכזית לערב יום העצמאות שתשודר ב"כאן 11" בהנחיית ירון ברובינסקי וליטל שוורץ, רגע לפני האירוויזיון, נטע ברזילי קיבלה פירגון וחיבוק חם מלא אחר מאשר ראש הממשלה הראשון של מדינת ישראל דוד בן גוריון (אותו גילם הקומיקאי עידו מוסרי), וסיפרה על חווית ההכנות לתחרות האירופית.


בחודשים האחרונים את הספקת לזכות בגמר "הכוכב הבא" כמובן, להופיע בטקס הדלקת המשואות, עוד מעט תופיעי גם באירוויזיון. היית המקום אחד בחיים, ועכשיו כל הטירוף הזה. יש דרך להתמודד עם זה או שזורמים?
"אין דרך להתמודד עם זה, חוץ מלזרום. החיים מצחיקים, אני צוחקת על זה נורא. המפיק של התוכנית סיון יאנג, צוחק שהוא הוציא אותי מהאשפתות והביא אותי לדבר הזה".

לא היית באשפתות
"הייתי מתחת לאדמה, הייתי בברים עם עשרים איש, אוכלת צ'יפס משולחנות ושרה".

משולחנות של אחרים?
"בוודאי".נטע ברזילי, זאב רווח, יהודה ברקן, להקת אתניקס, עמיר בניון, רמי קלינשטיין וישי לוי התארחו בתוכנית הבידור המרכזית של "כאן 11" שתשודר בערב יום העצמאות - "הערב יהיו כאן חוגגים עצמאות 70", בהנחיית ירון ברובינסקי וליטל שוורץ. נשיא המדינה, ראובן ריבלין, נשא ברכה ומנהיגי העבר דוד בן גוריון, מנחם בגין, דוד המלך וגולדה מאיר (כוכבי "היהודים באים") סיפקו ראיונות אישיים בתוכנית.

נטע ברזילי, ליטל שוורץ, ירון ברובינסקי. צלם : יח"צ

נטע ברזילי, ליטל שוורץ, ירון ברובינסקי. יח"ץ

נטע ברזילי, ליטל שוורץ. יח"צ

נטע ברזילי ו"בן גוריון" בגילומו של עידו מוסרי. יח"ץ

ערב יום העצמאות, יום רביעי, ד' באייר תשע"ח, 18.04.2018, בשעה 22:10 ב-כאן 11 ובדיגיטל