הזמר מושיק עפיה (43) פרץ לחיינו עם הלהיטים 'אני לא זמין' ו'החלום המתוק' בתחילת שנות האלפיים ומאז הפך לכוכב. בין שלל האלבומים שיצר, הספיק הזמר גם לזכות בעונת האח הגדול VIP ולבטל את השתתפותו בעונה השנייה של התוכנית "לה לה לנד" בעקבות חרדת טיסה ממנה סובל. כעת לקראת אלבומו ה־17 שיחרר הזמר שיר חתונות חדש, 'הכי יפים במדינה', עליו סיפר בתוכניתה של איריס קול ב-103FM "למרות מה שחושבים הוא לא נכתב עבור דודו אהרון - אבל אני אשמח להקדיש אותו לזוג הטרי ולאחל להם המון מזל טוב", סיפר עפיה."הפעם הוצאתי שיר עם מטרה מאוד מסוימת - שיר חתונות, אני חושב שכל זמר צריך שיהיה לו שיר כזה. לא אופיע רק עם שיר אחד באירועים, אני נוהג להופיע בחתונות לפחות 45 דקות. זהו בסך הכל עוד שיר מתוך רפרטואר שלם שנבנה במשך שנים, אני איש של קריירה ולא גימיק לחופה. עשיתי דרך, יש איתי עוד שבעה נגנים, זמרי ליווי וצוות הגברה ולמרות זאת אני עדיין גובה מחיר עממי. יחסית לכל ההשקעות שקיימות כיום בשוק החתונות ההופעה שלי היא לא דבר בלתי אפשרי והיא מתאימה לכל כיס".

על התגובות לשירו החדש סיפר: "קיבלתי תגובות מעולות, האינסטגרם שלי מתפוצץ. שלחו לי המון סרטונים של אנשים ששרים את השיר החדש ואני בתגובה מעלה את הסרטונים לעמוד שלי. הרשתות החברתיות והמדיה לא פחות חשובות היום משאר אמצעי התקשורת ולעיתים הם אף חזקות יותר. פעם להצליח זו הייתה קריעת ים סוף, מה לא עשיתי כדי להיכנס לקופסה הזו שנקראת טלוויזיה"."זה יפה שהיום הכל נגיש יותר באמצעות הרשת, יש המון כישרונות צעירים שיושבים מול המצלמה עם הגיטרה ומעלים סרטונים", הוסיף עפיה. "יש להם דרך יותר קלה לפרוץ ולהיות נגישים לקהל, הם מאפשרים לקהל לבחור בהם במידה והם ראויים ויש להם כשרון. רואים את זה במספר התגובות, במספר הלייקים והשיתופים. אם אותם צעירים מוכשרים היו צריכים לעבור את תהליך התקשורת שעברתי כדי לקבל את ההכרה - רוב הסיכויים שזה לא היה קורה".

כשנשאל אם היה מוכן לטוס להופיע לשמח חתן וכלה בצרפת השיב: "כולם כבר יודעים שאני לא אוהב לטוס. צרפת זה יעד לא כל כך רחוק אז יש סיכוי שדווקא אסכים. לפני כמה שנים טובות הופעתי בצרפת לראשונה עבור ששת אלפים איש". לסיום התייחס הזמר לשאלה אם הוא נעזר בכדורים כדי לשרוד טיסות ארוכות: "כדורים זה לא הצד החזק שלי. אם הייתי מצליח לבלוע אותם זה היה מקל עליי מאוד. מבחינתי להתגבר על בליעת הכדורים זה כמו להתגבר על חרדת הטיסה".