ניסים משעל שוחח לרגל השנה החדשה עם שדרני 103FM ושמע מכל אחד מיהו איש השנה שלהם. אז במי בחרו שי גולדשטיין ולאה לב? גולדשטיין: "אני בחרתי בנטע ברזילי". לב מנגד, דווקא בחרה בשדרן שלצדה: "בחרתי בשי גולדשטיין, אבל אני תוהה למה הוא לא בחר בי. אני קצת חושבת מחדש עכשיו". 


גולדשטיין
: "מי עוד הביא גאווה אמתית ושמחה כה גדולה לעם שלנו השנה? נטע ברזילי הביאה רק שמחה וכיף וגרמה לנו לנפח את החזה. אהבתי את השיר 'TOY', שיר טוב בעיני כשיר פופ. כל המסר הזה על של 'מי טו' הוא קיטש בעיני והמסר של ברזילי לקבל את האחר והשונה הוא גם פחות עשה עליי רושם. במה לקבל בה את האחר? בגלל שהיא שמנה? במה היא אחרת?"

"כל האג'נדות הללו לא מדברות אליי. אני בוחר בה כי היא הביאה לנו ערב של שמחה נקייה, רק כיף ופאן. אין הרבה ערבים כאלה בהם אנחנו מרגישים שאנחנו מנצחים את אירופה. ערב בו המדינה כולה התלכדה סביב מוזיקת פופ. לא מלחמות, לא רעב ולא אקטואליה", הוסיף.

ברזילי בגמר האירוויזיון. צילום: AFP


לב:
 "איש השנה שלי הוא שי גולדשטיין. הוא אמנם בחר בנטע ברזילי, אם הוא כבר בוחר בבחורה צעירה אני תוהה למה הוא לא בחר בי. אני קצת חושבת מחדש כעת. בחרתי בו כי אני אוהבת את התוכנית שלו ברדיו. גדלתי עליו והוא מלמד אותי המון על איך עושים רדיו. גם מבלי להגיד אני רואה איך הוא מתנהל ואני רואה אותו כאיש מקצוע. כולם השאר אכזבו אותי".

עוד אמרה לב כי "כל אדם שאצביע ואומר שהוא איש השנה שלי אני יכולה למצוא איפה הוא אכזב אותי. עם שי אני כבר רגילה. הגדולה שלו גדולה מהאכזבה. הוא קצת שתלטן אך אני גם מרגישה שאני משנה אותו עם הזמן. אני מוציאה ממנו שי גולדשטיין אחר".

שי גולדשטיין: "העולם שלה הוא עולם אחר מהעולם שלנו. עולם הסטנד אפ וההיפ הופ קצת נותרו אצלי מאחור והיא החזירה אותם לחיי".

לאה לב: "שי הוא אחד האנשים היחידים שאני מכירה שלא מפחדים מהדברים החדשים וממשיך לצעוד עם הקדמה. הוא לחלוטין איש השנה שלי".