לציון שנה לפטירתו של המוזיקאי ניסן כהן הב-רון, מאבות הזמר העברי, חוזר דודי פטימר לסיפורים מאחורי פועלו ושיריו הידועים, בהם "היושבת בגנים", "במסילה לבאר שבע" ו"הייתה צעירה בכנרת". בלעדי לאתר ולישומון 103FM

ב-20 באוקטובר 2019 הלך לעולמו המלחין, מעבד, פזמונאי, זמר, מורה למוזיקה ומנחה שירה בציבור ניסן כהן הב-רון שנחשב לאחד מעמודי התווך של הזמר העברי בשנות ה-50 וה-60.

הב-רון חתום כיוצר על קלאסיקות כמו "היושבת בגנים", "תרזה יפה", "במסילה לבאר שבע", "מלח בודד", "בוקרי לכיש", "משוט בארץ", "שיר ההלך" ועוד וכמבצע (בעיקר לצד מרים אביגל, שותפתו המוזיקלית בשנות ה-50) תרם בקולו את השירים הידועים "הייתה צעירה בכנרת" ו"בנות ראשון לציון".

שיריו של הב-רון בוצעו על ידי מיטב אמני ישראל, בהם צמד "הדודאים" ו"הפרברים" שהוא תרם לפיתוח הקריירה שלהם בתחילת דרכם המקצועית, יפה ירקוני, ליאור ייני, צדוק סביר, אילקה ואביבה רווה, דליה עמיהוד, להקת "איילון" ועוד כש"היושבת בגנים" זכה אף לביצוע בינלאומי של הזמר הפופולארי (דאז) הארי בלפונטה.

לציון שנה לפטירתו ולאזכור מורשתו ופועלו, הקדיש חוקר המוזיקה דודי פטימר את הפודקאסט לשיריו ולפועלו של הב-רון שנחשב לאחד המייסדים של השירה בציבור עוד משנות ה-50. בפודקאסט סיפר פטימר על הסיפורים מאחורי שיריו הידועים של הב-רון ושוחח עם בתו, היוצרת והזמרת עדי כהן הב-רון ועם כהן השירה בציבור גבי ברלין שסיפרו על היותו מוזיקאי משפיע ופורץ דרך בתחומו ועל בחירתו להישמר רחוק מאור הזרקורים.