היא הגיעה מכוכב נולד, עשתה קריירה ארוכה ומוצלחת, הגיעה לשפוט באקס פקטור, וכרגע עומדת להגשים חלום ועוד וי ענק לשאיפות שלה. שירי מימון תצטרף להפקה הענקית של המחזמר "שיקגו", וצפויה להופיע מעל במות ברודוויי. על פי הדיווח הערב (שלישי) ב"גיא פינס" הזמרת המוצלחת מיועדת לשחק בתפקיד הראשי של המחזמר - הישג יוצא דופן עבור שחקנית וזמרת ישראלית. מימון אמרה ל'מעריב אונליין' כי זאת "הרגשה מהממת, אני לא יכולה לדבר יותר".

ההפקה, שרצה מאז 1996, נחשבת לאחת מהאיכותיות ביותר שרצות מעל הבמה הגדולה והנחשבת ביותר שיש. מימון צפויה לשחק את רוקסי הארט, הכוכבת שעוברת תלאות רבות במהלך הדרך. על מנת להבין את גודל המאורע, נציין כי שורת שחקניות חשובות שיחקו את התפקיד הזה כחלק מהקריירה שלהן, כגון רנה זלווגר, ברוק שילדס ומלאני גריפית'. על פי הפרסום, מימון צפויה להיכנס היישר אל החזרות ולאחר מכן להתחיל ולהופיע בספטמבר.

מימון, שעסקה בזמר מגיל צעיר, התפרסמה בציבור בשנת 2003 בעקבות העפלתה לגמר העונה הראשונה של תוכנית הטלוויזיה "כוכב נולד" שבסופו הגיעה למקום השני. כעבור שנתיים היא ייצגה את ישראל באירוויזיון 2005 עם השיר "השקט שנשאר" והגיעה למקום הרביעי, שזה הישג השיא של ישראל בתחרות משנת 1999 ועד היום. באותה שנה יצא אלבום הבכורה שלה שזיכה אותה בתואר "זמרת השנה", תואר לו זכתה גם בהמשך הקריירה, ובתארים נוספים, כגון "שיר השנה", "פריצת השנה" ו"אשת השנה". לאחר אלבום הבכורה הוציאה שני אלבומי סולו נוספים, אלבום משותף עם שמעון בוסקילה ואלבום בשפה האנגלית.