השחקנית אסיה ארג'נטו, אשר התלוננה כי הוטרדה מינית על ידי המפיק הארווי ויינשטיין ומי שנודעה כתומכת נלהבת של תנועת MeToo#, שילמה 380 אלף דולר לשחקן ג'ימי בנט, לכאורה, לאחר שתקפה אותו מינית בחדר מלון בשנת 2013 כאשר היה בן 17, כך דווח הלילה (שני) ב"ניו יורק טיימס". השניים שיחקה בתפקיד אמו של בנט בסרט The Heart Is Deceitful Above All things, שצולם בשנת 2004.

ממסמכים שהגיעו לעיתון האמריקאי, הכוללים התכתבויות בין עורך דינה של ארג'נטו לבין בנט, עולה כי האחרון שלח לה הודעה בנוגע לכוונתו לתבוע אותה בחודש נובמבר אשתקד, בעקבות אירוע שלדבריו "השפיע לרעה על עבודתו" ו"פגע בבריאותו הנפשית".

עורך דינו, גורדון ק. סאטרו, צוטט באומרו כי "הרגשות שלו לגבי אותו יום התעוררו בזמן האחרון, כאשר גברת ארג'נטו הוזכרה כאחת מהקורבנות הרבים של הארווי ויינשטיין".

בנט. צילום: רויטרסבנט. צילום: רויטרס

בעוד שבנט סירב לדבר עם ה"טיימס", עורך דינו טען במייל ששלח לעיתון כי מרשו "ימשיך לעשות מה שעשה בחודשים ובשנים האחרונות, תוך התמקדות במוזיקה שלו".

השחקנית עלתה לאחרונה לכותרות בעקבות מותו הטרגי של בן זוגה האחרון, אנתוני בורדין. באוקטובר אשתקד היא טענה כי הותקפה מינית על ידי המפיק ויינשטיין, ומאוחר יותר בפסטיבל קאן שבצרפת, בצל קמפיין MeToo#, היא התייחסה להטרדות המיניות בהוליווד. במרכז משפטו של ויינשטיין, שצפוי להתחיל בחודש הבא, עומדות שלוש נשים שונות, והוא מואשם בשש עבירות פליליות שונות.