כאן 11
06:00 יריד עתיקות בדרך - פרק 26

07:00 שלושה שיודעים

08:00 קלמן ליברמן

10:00 גם כן תרבות

12:00 מבזק

12:05 מאסטר הצילום 2 - פרק 1

13:00 Fishing Impossible - פרק 1

13:50 הארכיאולוג העירום 3 - 4. האמבט ששינה את פני ההיסטוריה

14:15 פרטים יפורסמו בהמשך

14:53 קריאה שלישית - ש' הסימנים

15:23 פולישוק 3 - פרק 13

15:55 מאסטר הצילום 2 - פרק 2

16:50 מועדון תרבות - פרק 135

17:20 ערב ערב

19:00 שבע אקטואלי

19:56 חדשות הערב - עם גאולה אבן־סער

21:00 שטח הפקר - 13. ממליכי הח"כים

21:57 פאודה - פרק 6

22:37 חדשות הלילה - עם רומי נוימרק

23:07 מועדון תרבות - פרק 136

23:39 האוס 3 - 15. טמבל

00:24 שטח הפקר - 13. ממליכי הח"כים

01:20 פאודה - פרק 6

02:00 מועדון תרבות - פרק 136

02:30 ערב ערב

04:00 סיפור מנצח - 2. שחרזדה

05:00 פנס הקסם - פרק 1

05:30 פנס הקסם - פרק 2

קשת 12
06:00 כותרות הבוקר עם מרב ומרב

06:45 חדשות הבוקר עם ניב רסקין

08:30 מבזק חדשות

08:33 פאולה וליאון

10:00 מבזק חדשות

10:05 גיא פינס

10:45 משפחה לפני הכל: עם פרופ' רולידר

11:30 כל הילדים אוכלים - 4. רביולי בטטה ממולא עוף

11:55 המרכיב העיקרי: במטבח של אבי ביטון - קטניות

12:30 אהרוני מבשל לחברים - 49. נלי שפר

13:00 הצוללת

13:30 היו ימים עם...

13:55 שמיים פתוחים: עם גיל חובב - 6. באקו

14:20 חתונה ממבט ראשון

15:00 סברי מרנן - 24. 5 שלבים

15:30 אחת שיודעת: עם לירון ויצמן

16:30 מהדורה ראשונה - כת' סמויות

17:15 אנשים - תוכנית 30

18:00 שש עם...

18:55 גיא פינס - כת' סמויות

19:25 התוכנית הכלכלית

19:58 חדשות, המהדורה המרכזית

21:00 דייט ראשון - נטלי דדון

22:45 היום בלילה - כת' סמויות

23:30 חי בלילה

00:00 מבזק חצות

00:05 גיא פינס - כת' סמויות

00:45 אנשים - תוכנית 30

01:25 אנשי קשר 2 - פרק 23

01:55 פאולה וליאון

03:00 אין כמו בבית - 10. משפחת דוידוב

03:25 יצירה מקומית

04:10 סיפור אמן

05:10 רק בריאות - תוכנית 11

05:45 אנשים

רשת 13
06:15 העולם הבוקר - אברי והילה

09:00 פותחים יום

11:00 מסעדת הפועלים של שגב

11:30 בא לחדש לכם 6

12:00 שני גברים ומקרר

12:30 כלוב הזהב 2

13:30 המרוץ למיליון 6

15:00 שנות ה־80

15:30 אקטואליות - שרון כידון

16:30 מהדורה ראשונה - כת' סמויות

17:15 הערב

18:00 שש עם...

18:50 מבזק חדשות

18:55 לוסי ואודי - לפני החדשות

19:58 חדשות, המהדורה המרכזית

21:00 המרוץ למיליון 6 - תוכנית 15

22:45 הצנרת - גיא לרר: שידור חי!

23:30 לילה טוב ישראל: חדשות 13

00:15 לוסי ואודי - לפני החדשות

01:15 הערב

02:00 אקטואליות - שרון כידון

03:00 מנת הבית

03:30 פרקליטים עד הבית 2

04:00 סחתנא

04:30 שביל התרבות 4

05:30 לוסי ואודי - לפני החדשות

ערוץ עשר
06:15 עובר ושב - כותרות הבוקר

07:00 אורלי וגיא

09:00 לבחור נכון עם מיכל צפיר

10:00 חדשות עשר - מבזק

10:05 חיים בריא עם רפי קרסו 3

10:55 הסדנא DIY

11:25 דיון נוסף - ש' סימנים וכת' סמויות

12:00 חיידק פוליטי

12:30 רגעי הכרעה

13:35 מחוץ לבועה - מחוץ לבועה

14:30 הצינור - עם טל ברמן

15:05 הרדאר

15:40 קרין גורן: סודות מתוקים - נוסטלגיה מתוקה

16:30 כותרות היום - אלי ראכלין

16:50 חמש בערב עם רפי רשף

18:00 לונדון את קירשנבאום

19:00 כותרות הערב - אלי ראכלין

19:07 הכל כלול - כת' סמויות

19:57 חדשות עשר - עם תמר איש־שלום

21:00 המקור - פרק 8

22:10 הצינור - עם טל ברמן

22:45 הרדאר - כת' סמויות

23:15 היום שהיה עם גיא זהר

00:00 חברות 3 - רק לא מסיבת הפתעה!

00:40 לונדון את קירשנבאום

01:40 חמש בערב עם רפי רשף

02:30 חיים בריא עם רפי קרסו 3

03:20 נקודה IL - יום ירושלים

04:10 מיקס ישראלי

04:35 מחוץ לבועה - מחוץ לבועה

05:40 הכל כלול - כת' סמויות

חינוכית 23
06:06 שרגא ביש גדא - מתתיהו הכהן

06:20 הדרדסים - 74. קפסולת הזמן של הדרדסים

06:45 בחצר של פופיק 2014 - חנוכה

07:00 צמר ויעלי - אוף, שיעור פסנתר

07:16 אולי ומון - הגלידה האיטלקית

07:30 ילדי בית העץ 2 - 31. למי קראת רמבו

07:45 דוט - 12. שומרי היערות

08:00 דן ומוזלי - החולה המדומה

08:15 החנות של מופטופ - 129. מידיפ

08:25 היכון הכן טוס - טיול סוף שבוע, חלק ב'

08:37 העיפרון הכי מחודד - חנוכה

08:45 שרגא ביש גדא - מתתיהו הכהן

09:00 מרתה מדברת - חג ההודיה של מרתה

09:25 ד"ר סוס - כמעט הגענו

09:50 צ'רלי ולולה 3 - אני ממציאה להיט

10:02 דוט - 12. שומרי היערות

10:15 צמר ויעלי - אוף, שיעור פסנתר

10:31 אולי ומון - הגלידה האיטלקית

10:43 שון כבשון - במעטה שלג

10:50 החנות של מופטופ - 129. מידיפ

11:00 הפרוגלים - 10. אין לבכות על חלב שנשפך

11:25 דן ומוזלי - החולה המדומה

11:40 ילדי בית העץ 2 - 31. למי קראת רמבו

11:54 סדנה עם חנוך פיבן - כשאלוהים אמר בפעם הראשונה

12:00 החיים - 1. התא

12:25 ד"ר סוס - כמעט הגענו

12:50 תום ומובי מציגים - החשמונאים

13:00 הצגות ילדים - מעלה קרחות

14:06 העיפרון הכי מחודד - חנוכה

14:15 צמר ויעלי - אוף, שיעור פסנתר

14:32 דוט - 12. שומרי היערות

14:45 הדרדסים - 74. קפסולת הזמן של הדרדסים

15:10 סנופי וצ'רלי בראון

15:20 ילדי בית העץ 2 - 31. למי קראת רמבו

15:35 החיים - 1. התא

16:00 החפרנים - ספיישל חגים

16:23 אפסילון קצר - פרק 1

16:31 שוסטר ושוסטר 2 - רולנדו, שלגיה ו־7 הגמדים, ניוטון

17:00 מה הדיבור - גסטרונומיה

17:30 מתויגים - פרק 1

17:47 אני גיטרה - גיא ויהל: And I Love Her

18:02 גלילאו 4 - פרק 25

18:30 חדשות מהעבר: מהדורה עולמית 3 - ברטולד ברכט

18:45 תריץ אחורה - תנועות הנוער

19:00 שוסטר ושוסטר 2 - רולנדו, שלגיה ו־7 הגמדים, ניוטון

19:25 הידעת? - זן נכחד

19:30 סיפורי עמים - הנס, הקיפוד שלי

20:00 בין השורות: העולם הערבי - דיקטטורות בעולם הערבי

20:30 הערב החדש 2017

21:00 גלילאו 5 - תוכנית 25

21:26 המקום הכי - טוב לגור בו

21:30 תורת המשחקים - פרק סיום: משחקים שלא על מנת לנצח

21:52 אוצרות ומכמנים - מוזיקה

22:00 עושים סדר 2017

22:30 סוגרים חשבון 2017

23:00 מד מן 6 - 76. טובות

23:47 הבית הלבן 5 - 21. עזה

00:30 הערב החדש 2017

01:00 גלילאו 5 - תוכנית 25

01:27 תורת המשחקים - פרק סיום: משחקים שלא על מנת לנצח

01:50 עושים סדר 2017

02:19 סוגרים חשבון 2017

02:49 הערב החדש 2017

03:19 גלילאו 5 - תוכנית 25

03:46 תורת המשחקים - פרק סיום: משחקים שלא על מנת לנצח

04:09 עושים סדר 2017

04:38 אני גיטרה - נורית גלרון: משהו בלבבה

04:51 שון כבשון - שון הנמלט

כאן 33
06:00 כאן 33: נשוב לשדר ב־11:00

10:00 כאן 33: נשוב לשדר ב־11:00

11:00 היא ודה־וינצ'י

11:45 הלילה ואחריתו

12:30 בדרך שלי

13:10 לכודים בתוך הרשת

14:00 היא ודה־וינצ'י

14:45 אלף ואחד לילות כת' ער'

15:30 מגלים עם דורה כת' ער'

16:00 מבזק חדשות בערבית

16:05 משוגעגע 2 כת' ער'

16:30 דוניא ודנדן 2

17:00 מבזק חדשות בערבית

17:05 מבט על המזה"ת

17:35 הלילה ואחריתו

18:30 מבט לנגב

19:00 מהדורת החדשות בערבית

19:30 יחסים דור 3

20:30 סוואח - מבצר נמרוד

21:00 אלף ואחד לילות כת' ער'

21:45 בדרך שלי

22:30 מבט לנגב

23:00 האוס 3 כת' ער' - 13. מחט בערימת שחת

00:00 כאן 33: נשוב לשדר ב־11:00

04:00 כאן 33: נשוב לשדר ב־11:00

ערוץ 9
06:30 יום

08:55 פרי המחלוקת

09:25 העדים - קטנטנים

10:20 Deutsche Welle. Arts.21

10:50 להבין ולסלוח - שלוש פעמים בלבד

11:20 שלדים בארון

11:50 עקבות - זיכרון

12:40 העיוורת

13:40 יחידה לחקירות מיוחדות - עין תחת עין

14:30 מגדת עתידות

15:30 העדים - הדרך הביתה

16:30 כולם חשודים

17:00 יום - חדשות

17:10 יום

18:00 יום - חדשות

18:10 יום

19:00 יום - חדשות

19:10 יום

20:00 יום - מהדורה מרכזית

21:00 ביטחון לאומי

21:30 עקבות - אהובה

22:20 עקבות על המים - מוות תחת המפרש

23:10 העיוורת

01:00 Deutsche Welle. Tomorrow Today

01:30 יחידה לחקירות מיוחדות - עין תחת עין

02:10 העדים - הדרך הביתה

03:00 כולם חשודים

03:30 עקבות - זיכרון

04:20 פרי המחלוקת

04:50 אישי בלבד

05:15 להבין ולסלוח - ברגע הפרידה

05:40 אהבה ושטויות אחרות