בשנה בה סיפרו נשים רבות על הטרדות מיניות שעברו לאורך השנים, חושפת אחת השחקניות הוותיקות והמוערכות בישראלי, סיפור קשה במיוחד. יונה אליאן וששי קשת, מהזוגות שמחזיקים יחד הכי הרבה שנים בעולם התרבות הישראלי, סיפרו בראיון משותף שישודר הערב (רביעי) ב-17:15 בתוכנית "אנשים", על ניסיון האונס שעברה אליאן בידי אישיות מוכרת, וגם על הזוגיות, הכעס כלפי שרת התרבות מירי רגב וההידרדרות של תעשיית הבידור בישראל.

"לי יש רזומה ארוך מאוד של הטרדות מיניות. בכל חדר שיש בו 10 נשים, תשע וחצי מהן הוטרדו מינית, איפשהו על הסקאלה שבין אדם ששלח ידיים, לסתם מישהו שאמר משהו פוגעני, ועד אונס ממש", סיפרה אליאן לכתב ניב גלבוע. "על הסקאלה הזאת היו לי כל מיני מקרים, היה גם ניסיון לאנוס בכוח, ונאבקתי מאוד קשה".

"אני יודע מי זה", הוסיף קשת. "אני יודע מי הם, היו כמה"."זה מישהו ישראלי, שאנחנו מכירים. אני לא אגיד את שמו, כי אחרי כל כך הרבה שנים אני לא חושבת שהוא עושה את זה לאחרות, הוא כבר מאוד מבוגר", הוסיפה אליאן, וסיפרה על רוח התקופה. "מי יתלונן? אף אחד לא התלונן. ועכשיו זה משגע אותי שאנשים אומרים, 'למה רק עכשיו את אומרת?'. מה זה השאלות המטומטמות האלו".

הריאיון המלא של ניב גלבוע עם יונה אליאן וששי קשת ישודר הערב ב-17:15 בתכנית 'אנשים' בערוץ קשת 12.