יזמית הנדל"ן ענבל אור התארחה אמש בתכנית "אופירה וברקוביץ'" ברשת 13 ועוררה סערה כשנקלעה לעימות חריף עם שני המגישים. "היא הייתה אחת מיזמיות הנדל"ן המצליחות ביותר ולפני כשנתיים האימפריה שבנתה קרסה ומאות רוכשי דירות האשימו אותה בהונאה", כך הציגה אותה אסייג בתחילת הראיון.

אופירה: "ראיתי תמונה שלך עם כל החפצים שלך ולי כאישה היה מאוד קשה לראות אותך ככה - בלי בית, בלי אוטו, בלי ילדים. היה לי מאוד קשה ענבל, הרגת אותי".

אייל: "יהיה לי שאלות מאוד קשות אלייך".

אופירה: "הנה התמונה ששברה אותי ענבל איך הגעת למצב כזה".

ענבל: "זה לא אני".

אייל: "ענבל, עם כל האהבה ועם כל זה שאנחנו מרחמים שאת אמא לילדים".

אופירה: "את לא יכולה להגיד שאין לך חלק בבלאגן הזה".

ענבל : "ניצלו את התמימות שלי. לא האמנהתי שבמדינה יש מאפיה. אני הבאתי הנה הרבה מאוד ראיות ובסופו של דבר אני צריכה להוכיח שחור על גבי לבן מה באמת קרה כאן. נכנסו לחברה שלי שנים לפני הנפילה - במשך כל שנת 2015 התבצעו העברות מאחורי גבי".

אופירה: "בואי נרגיש אותך ענבל, יש אנשים שנפגעו ממ. זוגות צעירים ששמו את הכסף והרגישו מרומים - אנשים מפחדים שלא יקרה להם מה שקרה למי שקנה אצל ענבל אור. לא מכרת אוויר?".

אייל: "ברור שכן. היו לה שש דירות והיא מכרה אותן ל-60 איש. די ענבל את מכרת אוויר לאנשים שהפסידו את כל כספם. מבוגרים וזוגות צעירים שאין להם היום בית בגללה זו עובדה".

ענבל: "עובדה זה מסמכים".

אייל: "במקום שאת תבואי תגידי אני מתנצלת, את ידעת מהכל את ידעת מהכל".

אופירה: "את מכרת אוויר".

אייל: "אני גם טוען אם זוגות צעירים לקחו משכנתא וקנו ממנה דירה ולא קיבלו וזה מעצבן אותי אופירה מעצבן אותי שהיא מיתממת פה את ידעת מהכל את ידעת מהכל".

אופירה: "זה הצד שלה".
אופירה: "ענבל אני חייבת לשאול אותך, את גנבה? את נוכלת?".
ענבל: "אני בניתי בעשר אצבעותיי".
אופירה: "אז איך יצא לך שם של נוכלת וגנבת".
ענבל: "אני לא גנבתי אני יושבת כאן בגלל שלא גנבתי. אני ברחוב עם ילדיי בגלל שלא גנבתי, אם הייתי גונבת היה לי בטח בית ממש מפואר. הרבה מאוד כסף נלקח פה".
אייל: "הטענה היא, שאת עשית מה שמיידוף עשה רק בקטן יותר. לקחת מאנשים ממיטב כספם ומכרת להם אוויר, והיום אין להם דירות ואת חיית כמו מלכה עם תכשיטים, משרדים, מכוניות ודירות מפוארות, חיית כמו מסכנה? היה לך יהלומים בגודל של ערים? מגיע לך? זה מה שמגיע לך?".
ענבל: "מה מפריע לך צרות העין? לך יש עשר דירות".
אייל: "אבל אני לא גנבתי את גנבת את גנבת את גנבת. לפחות היית באה לפה ומתנצלת בפני אלה שנפגעו אנשים אין להם מה לאכול בגללך. רציתי לרחם עלייך ואני כבר לא יכול. לרחם עלייך למה הלכת ברחוב והצטלמת כמו מסכנה?. את יודעת מה אני מאחל לך? להיות חפה מפשע זה מה שאני מאחל לך כי את אמא לילדים".
ענבל: "אני מאחלת לך להיות ישר".
אייל: "רק את ישרה. גנבת את כל העולם".