לאור מעבר התוכנית של אורלי וגיא לפורמט ערב, אחרי שמונה שנים של שידורים החל מחמש בבוקר, גיא מרוז שוחח עם אילה חסון בתוכניתה ב-103FM ושיתף את תחושותיו בנוגע למהפך הדרמטי: "אנחנו רגילים לקום מידי בוקר בארבע בבוקר. הבן אדם היחידי שיכול להבין אותנו הוא אברי גלעד, שעושה את אותו הדבר כבר המון שנים"."זהו מהפך טוטאלי בחיינו, הכל ישתנה מעכשיו", הוסיף מרוז. "הגוף שלנו כבר התרגל לקום בשעות הללו וכעת אנחנו מנסים להרגיל אותו להתעורר מאוחר יותר, בשש - שש וחצי בבוקר".

על עייפות הבוקר המוקדמת מידי יום סיפר: "זהו סוג של ג'ט לג מתמשך שמתרגלים אליו. עבדנו על זה במשך השנים. כדי שלא למלא את הגוף בפחמימות בניסיון להילחם בעייפות ביצענו דיאטה מיוחדת. אנחנו רגילים בדרך כלל ללכת לישון בשעה עשר בערב, כעת אנחנו נשדר תוכנית החל משבע בערב. באנו מהפריים טיים לתוכניות הבוקר באהבה גדולה, כעת אנחנו חוזרים למשבצת הערב".
אורלי וילנאי, גיא מרוז. יח"צ אורלי וילנאי, גיא מרוז. יח"צלסיום התייחס לפורמט התוכנית החדשה: "אורלי ואני לא הולכים להשתנות אך השינוי המשמעותי הגדול יהיה צירוף כתבות לפורמט. אופי ההגשה והמאבקים שלנו בתאונות הדרכים וביוקר המחיה יישארו כשהיו".עריכה: איתמר זיגלמן