איציק זוהר עדיין מרחף על אדי התהילה א האחרונים של ״האח הגדול" וגם מתחזק את הזוגיות שניצתה מחדש עם נטלי עטיה, אבל לא כולם משתתפים בחגיגות: לי אהרונוב (טל), זוגתו לשעבר בת ה־34 שאפילו קעקעה את שמו על העורף ואז הסירה אותו בלייזר, שקועה עמוק בחובות, לטענתה באשמתו.דברי אל ליאורה.


״איציק חייב לי בסביבות ה־200 אלף שקל, על דירות ששכרנו ולא שילמנו. הוא הכניס אותי לחובות מול השוק האפור, בנקים, העירייה, חשמל ומה לא. הוא גם לא משלם מזונות. מתקשרים אלי עבריינים מהשוק האפור שמחזיקים צ׳קים שלי, הוציאו לי צו עיכוב יציאה מהארץ. הגעתי למצב של התראה לפני צו מעצר. אני אמא לארבעה ילדים ואין לי כסף. אני לא שורדת. רק חובות כל היום".ומה איציק אומר לך?


״תעשי פשיטת רגל. למה שאני אכריז פשיטת רגל ואהיה מוגבלת כל החיים, ולא אוכל לבקר את המשפחה שלי בניו יורק? גם עכשיו אני לא יכולה לנסוע אליהם. אני חתומה על כל הצ׳קים".למה חתמת עליהם?


״מאוד מאוד אהבתי אותו. יש לנו ילדה ביחד. אמרתי לעצמי 'נרים אותו על הרגליים'. לקחתי אותו מבית בלי חשמל ובלי אוכל והכנסתי אותו לבית שלי עם שלושה ילדים. הייתי איתו באש ובמים. שקל אחד מהחובות האלה הוא לא שלי. אסור לעזור לאנשים".
"מאוד מאוד אהבתי אותו". אהרונוב וזוהר בימים יפים יותר


אז איך את ממשיכה מכאן?


״אני לא יודעת. רציתי מאוד שיעזור לי לפרוע חלק גדול מהחובות אחרי 'האח הגדול', ועכשיו הוא לא מעוניין לשלם לי שום דבר".מישהו מהמשפחה שלו עוזר לך?


״אמא שלו מדברת איתי כל יום. דואגת לי ולילדה״.מה את מרגישה כלפיו?


״כלום. יש לי בן זוג, עורך דין שעוזר לי בכל. אני מתכננת להגיש נגדו תביעה רצינית וגם לתבוע את המזונות שהוא לא שילם. הוא הרס לי את החיים. העיקר שיש לי ילדה ממנו. אני מקווה לצאת מכל החובות האלה ולקבל מזונות. תודה לאל שיש לו חברה עכשיו, שיירגע".הוא אוהב אותה לדעתך?


״הוא לא אוהב אותה, הוא זקוק לה לימים הקשים. הוא לא אוהב אף אחד, רק את עצמו. כשראיתי אותו ב'האח הגדול' שמחתי בשבילו, אמרתי 'אולי יום אחד הוא יהיה בן אדם נורמלי'. מקווה בשבילה שלא תיתן לו צ'קים ולא תיקח הלוואות בשבילו. הוא דפק לי את השם".מייצוג 1, המנהלים את איציק זוהר, נמסר בתגובה: ״אנחנו חיים במדינת חוק. יש גופים שתפקידם לפתור סוגיות מסוג זה, והם יוכלו לתת תגובה מנומקת על פי חוק. אנחנו לא חלק מפרק של הסדרה 'הבורר'".