ז'אן ז'וסף כהן, מעצב השיער הצמוד והמסור של שרה נתניהו ("אוהבים אותך הגברת שרה נתניהו וביבי-סגול-נתניהו"), ניפק ביום שישי האחרון, מעט אחרי הדיון בערוץ 2 שבו השתתף ח"כ אחמד טיבי, כמה פנינים שהוכיחו שהוא לא רק עילוי בעיצוב שיער, אלא בתחום הדיפלומטיה בכלל.וכך, רגע אחרי הדיון הסוער באולפן שישי, העלה כהן סטטוס בפייסבוק: "ישראל חייבת להוציא להורג את אחמד טיבי". לאחר מכן מחק כהן את הסטטוס. 


ליאורה התקשרה לכהן כדי לנסות ולדבר על שלום, אבל הוא היה עסוק לשכנע את הלקוחה בבלונד.

ז'אן, היי, זו ליאורה. למה כתבת את הסטטוס?
"כי כל מי שמעורר הסתה וניזון מדאעש ומהתנועה האסלאמית הפונדלמיסטית, ואנחנו רואים את ההשמדה האתנית שנעשית במזרח התיכון כבר חמש שנים, ואנחנו ילדים של צאצאי שואה, אז אני חושב שאין מקום להסתה, לא ליהודי ולא לערבי"ואם יהודי היה אומר דברים כאלה, גם היית כותב סטטוס כזה שיוציאו אותו להורג?
"כן, אני חושב שבדמוקרטיה במאה ה-20 המעוותת לשמה, שישראל ניזונה מהאמריקאים לצורך העניין, גם שם מוציאים להורג. כל טרוריסט וכל מחבל וכל אנס, וכל אחד שמשתמש בילדים ורוצח חפים מפשע."אני חושב שאם יש כבר דמוקרטיה, והמדינה כל כך נאורה, אז אני חושב שזה הזמן שיהיה פה חוק במדינת ישראל שכל טרוריסט שמאחל לרצח עם, כולל ילדים, ולנוכח המצב במזרח התיכון שאנחנו רואים מה נעשה בסוריה, עירק וכורדיסטאן, אז הפנים שלנו בדרך לשם, להשמדה. אנחנו צריכים להבין שאם אנחנו רוצים להישמר אז אנחנו חייבים לחוקק חוקים שיגנו עלינו".אתה נושא תפקיד שאתה לא כל כך יכול לכתוב מה שאתה רוצה.
"למה לא?"כי אתה בכל זאת, אחד האנשים הקרובים למשפחת ראש הממשלה.
"קודם כל אני אדם בפני עצמי. אני אזרח לכל דבר. אגב, גם נועה רבין כתבה סטטוס שצריך לרצוח את בנימין נתניהו, את יודעת..."היא כתבה משהו אחר. מישהו שאל בפייסבוק אם יש שבתון ביום רצח רבין, אז היא כתבה שביום שנתניהו...
"אז מה זה אומר? בפוליטקלי קורקט היא מעודדת לעוד רצח. את מבינה? על אחד כמה וכמה שזה בא ממני, ממשפחה מהאליטה"המשפחה דיברה אתך על הסטטוס?
"איזו משפחה?"משפחת נתניהו.
"על איזה סטטוס?"שצריך להוציא את אחמד טיבי להורג.
"לא. אני חושב שצריך לחוקק חוק במדינת ישראל".
שרה נתניהו. צילום: קובי גדעון, פלאש 90


ואם הוא יגיש נגדך תלונה?
"שיגיש. גם אני אגיש נגדו תלונה שהוא מעודד ערבים לרצוח יהודים ברחובות. אני גם יכול להגיש נגדו תלונה. אני משלם עליו מיסים. אני אזרח פשוט מן השורה. מה חוץ מזה ליאורה? מה אתך?"הכל בסדר. מה אתה חושב על חוק הפוטושופ? זה גם סוג של הוצאה להורג.
"פוטושופ? לא. גם קוקה קולה זה הוצאה להורג"אתה לא בשבוע האופנה השבוע?
"לא, לא קשור לזה"למה?
"כי אני לא עושה תצוגות בישראל. רק קמפיינים"מוחמד דרוואשה יועץ התקשורת של אחמד טיבי, "אנחנו המומים. ח"כ אחמד טיבי היה המום כשהוא שמע על זה".מה בדעתכם לעשות?
"להגיש תלונה לקצין הכנסת נגדו".