זה קורה אחת לכמה חודשים, כשהרכלנים מעבר לים מדווחים שקווין בי, או בפשטות ביונסה, מטפחת בייבי שני בבטנה. הדיווה המזמרת בת ה-34, הביאה לפני ארבע שנים לעולם את בתה המשותפת עם ג'יי זי - בלו אייבי -  כך שמדובר בתזמון מצוין להוסיף עולל קטן למשפחה המוזיקלית. במיוחד כשאת מתלבשת כאילו את רוצה להסתיר משהו, מלכת הדבורים.


 

A photo posted by Beyoncèloving (@beyonceloving) onהשבוע, ביונסה נתפסה בעדשת הפפראצי כשהיא יוצאת מארוחת ערב יחד עם הראפר שלה, אבל דווקא הז'קט הגדול (מאוד) שלבשה משך את מרבית תשומת הלב. החיוך הרחב על פניה של נואלס אמור להסוות את הבליטה בבטן שלא נראית תחת המעיל המוגזם? ייתכן, או שבסך הכל מדובר בעוד בחירה אופנתית שנויה במחלוקת.

 

A photo posted by Iranian Beyhive (@beyonce_ir) on 

A photo posted by Iranian Beyhive (@beyonce_ir) onעל פי דיווחי הצהובונים בהוליווד, שהתרגשו לבשר לעולם שמדובר בכוכבת הריונית, ביונסה וג'יי זי בילו בתחילת השבוע באחת ממסיבות האפטר פארטי שהתקיימו אחרי טקס גלובוס הזהב. עם זאת, באופן חשוד מאוד איש מהנוכחים בחברתה של בי לא הסכים לגלות האם שתתה אלכוהול, כמקובל באירועים נוצצים שכאלה. או שכולם פשוט מקווים מאוד שהיא מטפחת עובר ברחמה. מאוד, מאוד מקווים.