בקיץ שעבר הוא רקד על הבמה בישראל עם הבקסטריט בויז ופיזר חיוכים, אבל מתברר שמחוץ לאור הזרקורים - ניק קרטר הוא באד בוי של ממש. חמישית להקת הבנים מהניינטיז, זה שעוד היה נער מתבגר בתקופת ההצלחה הענקית שלו, נעצר אמש (רביעי) בפלורידה בעקבות קטטה אלימה שבה היה מעורב. כן, זה כולל את תמונת המעצר במשרד השריף המקומי, שמיד הגיעה לכלי התקשורת ברחבי ארצות הברית.


עצור מאוד. ניק קרטר בצילום מהכלא (צילום מסך)

על פי הדיווחים בהוליווד, קרטר בן ה-35 נעצר בבר מקומי, שנמצא סמוך לעיירת הנופש קיי ווסט. במשטרה המקומית לא פירטו מה הביא לתקרית האלימה שבה היה מעורב זמר הפופ, שהשתתף לאחרונה בגרסה האמריקנית של "רוקדים עם כוכבים" והגיע למקום השני - אך על פי הרישומים ידוע שבאירוע התרחשה אלימות פיזית בין כל הצדדים המעורבים. אגב, ברישומי המעצר תחת הסעיף "עיסוק", צוין המקצוע של קרטר, "זמר".


 
הבקסטריט בוי, מצפה בימים אלה ללידת בנו הראשון מאשתו מאז 2014, לורן קיט. זה לא מונע ממנו להמשיך להתנהג כמו ילד סורר בעצמו, אחרי שנעצר בשנת 2002 בנסיבות דומות - קטטה שהתפתחה במועדון לילה אמריקני ואז שוב בשנת 2005, כאשר נתפס נוהג בשכרות. קרטר, די עם האזיקים, תשלוט בעצמך!גט דאון! קרטר עם הבקסטריט בויז (Getty images)