איך היתה חתונה של הדוגמנית שביט ויזל? כמו בארץ הפלאות! בסוף השבוע האחרון, מלכת היופי במיל' הפכה  לאישה נשואה - כשעמדה תחת החופה עם בחיר לבה ,אוהד בן נון, בחתונה סוריאליסטית בלתי נשכחת שנערכה בקונספט "אליס בארץ הפלאות" - בנוכחות אורחים מפורסמים שהפכו לערפדים, פליטי סבנטיז ושלל דמויות צבעוניות. על פי הוראות הזוג המאושר, כמובן.


בעוד שהדוגמנית הבלונדינית ואמרה "איי דו" בשמלת כלולות צחורה, רגע אחר כך כבר החליפה את הבגד הרשמי בשמלה של אליסה, אל מול אורחים שצהלו ושמחו כפי שהייתם מצפים מחתונה שנערכת בפורים. החתן היה הכובען המטורף, אבל מלכה לב אדום? יש מלכה אחת מיוחדת בביצת הבידור המקומית, שהיא במקרה חברתה הטובה של ויזל - שלומית מלכה, שהפציעה בשמלה מלבבת יחד עם הבויפרנד המרגש, יהודה "אביר הלבבות" לוי.

בשעה טובה. שביט ויזל ואוהד בן נון כחתן-כלה מסורתיים (צילומים: אלירן אביטל)בשעה טובה. שביט ויזל ואוהד בן נון כחתן-כלה מסורתיים (צילומים: אלירן אביטל)

מלכת הלבבות והאביר שלה. שלומית מלכה עם יהודה לוימלכת הלבבות והאביר שלה. שלומית מלכה עם יהודה לוי


מלכה אמיתית. שלומית ויהודה מחלקים אהבהמלכה אמיתית. שלומית ויהודה מחלקים אהבה


האורחים, התבקשו מראש לוותר על שמלות נוצצות או חליפות טוקסידו ולהגיע מחופשים, כמו גם להעניק מתנות עם מיזם התשלום "Easy 2 Give" - שהחתן הנרגש הוא אחד מהיזמים שלו. כך שמלבד מלכה את לוי שגנבו את ההצגה, אל האירוע הגיעו גם שותפו של החתן למיזם גיא גיאור עם אשתו לירן כוהנר במראה דיסקו סבנטיז, אליאנה תדהר והבויפרנד בתור דמויות מהסרט "אוסטין פאוורס" ולירז דרור עם בעלה כערפדים נושכים.


 

A photo posted by Shlomit Malka (@shlomitmalka) on

דר זוזובסקי ולי בירן שתו עדלאידע כפאנקיסטים, ירדן הראל הפציעה בתור בת ים עם בעלה כפיראט, אגם רודברג זזללה בתור 'עוגיפלצת' עם גל אמיתי, דור רפאלי, דנה גרוצקי ואפילו מיקי בוגנים בתור הברבור השחור שאחראי על האיפור ועיצוב השיער של הכלה. שהיה מזל משוגע, לפחות כמו מסיבת התה המטורפת שהחתונה התחפשה אליה!

נושכים! לירז דרור ואיציק פינטונושכים! לירז דרור ואיציק פינטו
 
אליאנה תדהר והחבר כאוסטין פאוורס ואהובתואליאנה תדהר והחבר כאוסטין פאוורס ואהובתו


יאללה, דיסקוטק! לירן כוהנר עם גיא גיאוריאללה, דיסקוטק! לירן כוהנר עם גיא גיאור


ירדן הראל ובעלה ירדו ליםירדן הראל ובעלה ירדו לים


מפלצת, עוגיות! אדם רודברגמפלצת, עוגיות! אדם רודברג


לי בירן נותן בפאנקלי בירן נותן בפאנק


יוליה פלוטקין ובעלה גזרו ג'ינס. או שנייםיוליה פלוטקין ובעלה גזרו ג'ינס. או שניים


דור רפאלי התחפש ל... חתן?דור רפאלי התחפש ל... חתן?