עלמה זק כבר יודעת - כדי שלא ירימו גבה (במקרה הטוב) או יקטלו אותך (במקרה הנורא) במדורי האופנה, את צריכה לבחור בקפידה את הבגדים שאת לובשת, לפני שאת מגיעה לעוד אירוע מתוקשר. מה עושה גברת שמאמינה שהיא חסרת חוש סטייל? פונה לאיש מקצוע, או לחברה טובה שבמקרה גם מפורסמת לפחות כמוה.זק, ידעה שהבוקר (שני) היא צפויה לעמוד מול הפלאשים באירוע ההשקה של חברת האיפור איל מקיאג' - שהציגה עבור חובבות המייק-אפ של הביצה את מוצריה החדשים. לכן, הרימה טלפון לאמא הטרייה והקולגה של השחקנית מ"ארץ נהדרת", ליאת הר לב, כדי לקבל טיפ או שניים לגבי הבגדים שלגופה. זה נגמר בכך שהר לב הזמינה אותה לביתה בשעת בוקר מוקדמת, השאילה לה כמה פריטים אופנתיים כמו סטייליסטית בפעולה והצטרפה אליה לאיוונט. כי חברות או לא להיות!

איך הלבשתי אותה? ליאת הר לב ועלמה זק (צילום: שוקה כהן)איך הלבשתי אותה? ליאת הר לב ועלמה זק (צילום: שוקה כהן)


 ליידי אין בלאק. הר לב פוסט לידה ליידי אין בלאק. הר לב פוסט לידה

הר לב, שילדה לפני קצת יותר מחודש את בנה הבכור, הפציעה לצדה של זק בנמל תל אביב, כשהיא חושפת את הפיגורה שאחרי הלידה - כזו שלא היתה מביישת כמה מהנשים היפות של ביצת הבידור המקומית. והלוק שבחרה לעצמה? שחור טוטאלי ומרשים.

מלבד צמד החמד המצחיק, את הבגדים של זק (או לייתר דיוק של הר לב) בחנו גם אניה בוקשטיין (שחשפה רגליים אך לא הסכימה להתאפר), אנה ארונוב, המגישה גלית גוטמן, הפאשניסטה ירדן הראל ואפילו אור גרוסמן, פרזנטורית מותג האיפור - שהגיעה לביקור קצרצר בארץ הקודש מאנגליה, שם היא מתגוררת עם בעלה ובנם. לאבלי.


מוסיפה צבע. אנה ארונובמוסיפה צבע. אנה ארונוב


לא מאופרת. אניה בוקשטייןלא מאופרת. אניה בוקשטיין


גלית גוטמן מפזרת חיוכיםגלית גוטמן מפזרת חיוכים