הבשורה הבאה עלולה להיות קשה מאוד למעריציו של יהודה לוי: הייתם בטוחים שהשחקן המוכשר הוא דוגמה לשלמות, ששום דבר לא יציג אותו באור פחות מוצלח, שאין דבר שהוא לא יודע לעשות, אבל אז, הגיעו התמונות הבאות של לוי, בהן הוא נראה גולש על צלע הר מושלגת. 


אחרי שצלח פרידות רומנטיות מתוקשרות במיוחד, ביטול אירוסים, תקופה של שיער ארוך, פרשת סמים, שאלות חטטניות, מעברי דירה ואפילו צניחה ממטוס, לוי לא שורד ב...שלג? השחקן החשוב מאוד ובת הזוג האוהבת, הדוגמנית שלומית מלכה, הגיעו אמש (ראשון) לצרפת יחד עם כמה סלבס נוספים - לא כדי להשתזף אלא כדי לבלות חופשת סקי יוקרתית במסגרת פרויקט 'הייניקן אוטופסט'. זה לא עלה להם כלום, כלומר, מלבד התיעוד המיוחד שתראו כאן. הצילו!

לא עף על עצמי, אבל אני יהודה לוי! (צילום: גיל קרמר)לא עף על עצמי, אבל אני יהודה לוי! (צילום: גיל קרמר)


"שלומית, תראי אותי קוברררר""שלומית, תראי אותי קוברררר"


ובכן, שלומית מלכה נראית די רגועהובכן, שלומית מלכה נראית די רגועה


יחד עם לוי את מלכה, עלו על הטיסה לחופשה קרה באתר הגלישה היוקרתי, גם הדוגמן והרווק הטרי גפן ברקאי, איתי תורג'מן, גילי סער, המוזיקאי ניר פרידמן והנשואה הטרייה שביט ויזל - פלוס בעלה בר המזל. אחרי לילה של שינה, כבר הבוקר התארגנו הנופשים עם ציוד סקי ויצאו למרומי ההרים, כדי למצות את החופשה הצוננת. 


לוי ומלכה התפצלו, בעוד שהיא בחרה בקבוצת הסקי למתחילים, הוא בחר בגלישת סנובורד למתחילים. אז המתחיל החשוב מאוד אולי התחיל רגוע, אבל סיים פעם אחר פעם בהתרסקות מטאורית על השלג, שתועדה על ידי הצלם המקומי למרבה השמחה (או העצב). ותודה לאל על המצאת אביזרי הצילום.

וזה מתחיל... יהודה לוי על הגלשןוזה מתחיל... יהודה לוי על הגלשן


וווהווו...וווהווו...


הצילו, אילוסטרציההצילו, אילוסטרציה


טראח!טראח!


ישבן קסום. לוי מנסה להתמודדישבן קסום. לוי מנסה להתמודד


ניסיון נוסף? לוי עולה על הסנובורדניסיון נוסף? לוי עולה על הסנובורד


כמעט מצליח...כמעט מצליח...


ונופל!ונופל!


"שלומית, אפשר להרחיק את הצלם הזה ממני?". יהודה לוי בשלג"שלומית, אפשר להרחיק את הצלם הזה ממני?". יהודה לוי בשלג