חברת ICR אשר זכתה במכרז להקמת פרויקט ברח' פרוג ברמת גן, מודיעה על הגעה לרוב הדרוש של 67% במסגרת תכנית התחדשות עירונית שהיא מקדמת במקום.

התוכנית של ICR, במתווה של פינוי בינוי, מתפרסת על שטח של כ-10 דונם וכוללת פינוי של כ-140 יח"ד ישנות ב-8 מבנים, במקומן תבנה החברה מגדל בן כ-30 קומות ועוד בנייה מרקמית של 7 בניינים בני 9 קומות, וסה"כ כ-343 יח"ד. התוכנית תכלול עירוב שימושים, ותשלב בנייה גבוהה בשילוב מרקמי, שטחי מסחר ושטחי ציבוריים. הכנסות צפויות בפרויקט עומדות על 680 מיליון שקל, והרווח הגולמי הצפוי יעמוד על 138 מיליון שקל.

בחודש ספטמבר 2022 זכתה חברת ICR במכרז יזמים לביצוע פרויקט התחדשות עירונית במתחם הרחובות חבה אליהו 13-17 / יוחנן 4-8 / פרוג שמעון 8-12 ברמת גן. מדובר במתחם גדול ומתפתח בצפון העיר רמת גן, בשכונת חשמונאים, סמוך לגבול עם גבעתיים, המתפרש על פני שטח של 10 דונם. שם עתידה החברה לבנות שכונה חדשה הכוללת כ- 343 יח"ד המקיפות פארק גדול, המוביל אל שטחי הציבור הקיימים והעתידיים בשכונה, וכן שטחי מסחר.

את המכרז ניהל משרד עו"ד עמר רייטר ז'אן שוכטוביץ ושות' שמלווה את בעלי הדירות הוותיקות, ובו התמודדו טובי החברות היזמיות מהמובילות בשוק הנדל"ן, מתוכן נבחרה חברת ICR כחברה הזוכה להיות יזם הפרויקט.