היא גילתה את עולם הדוגמנות בגיל 14, ושלוש שנים לאחר מכן היא התאהבה בבמאי שהיה תסריטאי ומפיק קולנוע ידוע של אותה תקופה, והם התחתנו. כעבור שנתיים הם התגרשו. חייה הפרטיים היו סוערים. בין מאהביה הרבים היו וורן ביטי, ז'אן פול בלמונדו, מרלון ברנדו, שון
קונרי, מיק ג'אגר וג'ימי הנדריקס.

היא הייתה נשואה למיליונר, שכבש את לבה כשפיזר ממסוקו הפרטי מבול של שושנים אדומות מעל ביתה בסן טרופה, אבל במהלך נישואיה
ניהלה רומן עם סרז' גינסבורג. הרומן החל לאחר שהיא הקליטה את אחד משיריו של גינסבורג. כשהרומן הסוער הגיע לידיעת בעלה, הוא התמלא כעס ואיים לנטוש אותה, לא רק משום שבגדה בו, אלא בעיקר משום שהיא עשתה זאת לדעתו עם גבר מכוער.

היא השתתפה בראשית שנות ה-50 בקומדיות ובדרמות רומנטיות, וברבים מהסרטים היא נדרשה להסיר את בגדיה. היא שיחקה בהפקות דוברות אנגלית של אולפני האחים וורנר. מעמדה כסמל מין מנע את מעברה להוליווד, משום שארצות הברית נותרה באותן שנים בשמרנותה.
עם פרוץ המהפכה המינית של שנות ה-60, ־אורח חייה קיבל לגיטימציה, וב־1965 היא הופיעה בהוליווד בתפקיד עצמה.

היה לה חלק חשוב בעליית הפופולריות של הביקיני, ומעת לעת היא הופיעה בפרסומות שזופה בביקיני. יש מי שרואים בה את אחד הגורמים שהפכו את אתרי הנופש בריביירה הצרפתית לאטרקטיביים.

בסמוך ליום הולדתה ה-40, היא הודיעה על פרישה לאחר שהופיעה ביותר מ-50 סרטים. מאז ־היא עוסקת בקידום זכויות בעלי חיים. בין היתר, היא העמידה את תכשיטיה למכירה כדי לממן הקמת מכון להגנת בעלי חיים. היא ידועה כתומכת החזית הלאומית, מפלגת ימין פופוליסטית ולאומנית בצרפת, שמזוהה עם מייסדה ומנהיגה הפוליטי ז'אן מארי לה פן. התבטאויותיה השנויות במחלוקת בנושאי הגירה, אסלאם והומוסקסואליות פגעו במוניטין שלה כסמל לאומי צרפתי. 

אתם מוזמנים לגלות: מי האישה?

פתרון החידה הקודמת:
המרגלת מספר אחת של מלחמת העולם הראשונה, שהשקתה את מאהביה הצרפתים בהרבה אלכוהול וחילצה מהם סודות, והוצאה להורג בירייה היא מאטה הארי.