הם היו פעם חלק משלישייה, והיום הם צמד. הם נחשבים שותפים עסקיים שנהנים מעבודה משותפת, אבל בגלל תחומי העניין השונים שלהם, הם כמעט שלא נמצאים בקשר מחוץ לשעות העבודה. היחסים ביניהם מבוססים על כבוד והערכה הדדית, הם מופיעים יחד מאז שנות ה־70, ומשפחותיהם רואות זו בזו קרובות משפחה.

האחד הוא יליד מסצ'וסטס שבארצות הברית, שנולד למשפחה נוצרית אדוקה, והפך בנעוריו לאתאיסט. האחר נולד בפנסילבניה לאב יהודי ולאם נוצרית מתודיסטית, וגם הוא הפך ברבות השנים לאתאיסט.

הם נפגשו באקראי בפסטיבל במינסוטה והחלו להופיע יחד בשנות ה־70. המיוחד בהופעותיהם הוא שאחד מהם אינו מדבר ומתקשר עם הקהל רק באמצעות פנטומימה ותקשורת בלתי מילולית, בעוד שהאחר מספר סיפור. הם כתבו יחד כמה ספרים על קסמים, שכללו טריקים אכזריים.

בכמה מהטריקים הנועזים שלהם אחד מהם תלוי מעל מיטת קוצים, והאחר שקוע במכל זכוכית מלא במים. בהופעותיהם הם מגלים לפעמים את הסודות הקטנים, וחושפים בפני הקהל שיטות חבויות מהעין. כך למשל הצליח אחד מהם להימלט במופע פומבי מקופסת עץ, שהוכנסה לבריכה מלאה בכרישים, בעוד שבפני צופי הטלוויזיה הוא הוצג כמי שנמלט מהתיבה עוד לפני שהיא הוכנסה למים.

באחד הקסמים שלהם הם כרכו את דגל ארצות הברית בעותק של מגילת הזכויות והציתו אותו לכאורה, כך שהוא נעלם, אבל מגילת הזכויות נשארה. ב־2013 הם זכו לכוכב בשדרות התהילה בהוליווד על הישגיהם בקטגוריית הופעה חיה. הכוכב ממוקם כמה צעדים מזה של הארי הודיני, לא הרחק מטירת הקסם, שהוא מועדון לקוסמים וחובבי קסם.

הם נמנעים משתיית משקאות חריפים, מסמים ומקפאין, אבל משלבים לעתים עישון סיגריות במופעים שלהם. הם הפגינו תמיכה בתנועת ברייטס, תנועה חברתית של מי שהשקפת עולמם היא נטורליסטית, ובה הכל מתנהל על פי חוקי הטבע. כשהם חותמים למעריצים, הם נוהגים להוסיף את המשפט: "אין אלוהים".

אתם מוזמנים לגלות: מי השניים?

פתרון החידה הקודמת:
הגאון הקולנועי, שילדותו עברה עליו באיטליה, והיה נשוי לשלוש נשים, שאחת מהן הייתה השחקנית אינגריד ברגמן, הוא הבמאי האיטלקי הידוע רוברטו רוסליני.