מאיר כורשדי, הנראה בסרטון שפורסם ברשת כשהוא משליך בעוצמה כלב קשיש מעבר לגדר, פרסם אתמול (שישי) בעמוד הפייסבוק שלו סרטון בו הוא מתנצל על מעשיו ומבקש שיגלו התחשבות בגילו הצעיר.התעללות בכלב

בסרטון שפרסם נראה כורשידי עם הגב למצלמה ומגבת מחכסה את ראשו. לדבריו של כורשידי הוא היה "מסטול, בעת ביצוע המעשה ואיננו אדם רע. כורשידי אף הודיע כי ביום ראשון יתחיל להתנדב בעמותה למען בעלי חיים.משטרת כפר סבא עצרה את כורשי בן ה-17, תושב העיר, לחקירה, בחשד להתעללות בבעל חיים. כורשידי כתב בפוסט: "אני רוצה להתנצל בפני כולם , עשיתי מעשה נורא אני ממש מתחנן בפניכם שתסלחו לי אני הייתי מסטול באותו יום ואני לא בן אדם רע כמו שכולכם חושבים ... ביום ראשון בע״ה אני אתחיל להתנדב בעמותות למען החיות . אני שוב מתחנן שתסלחו לי זה לא מרוע זה פשוט מחוסר שפיות אני בסך הכל בן 17 בבקשה ממכם תשתפו ותנסו להבין"  הפרשה נחשפה מוקדם יותר כאשר  הראפר יואב אליאסי, הידוע בכינויו "הצל", פרסם ברשת הפייסבוק סרטון קשה לצפייה בו נראים חבורת נערים הצוחקים נוכח התעללות של אחד מהם בכלב קטן וקשיש.בסרטון הקצר שאורכו עשרים שניות נראה הנער מרים כלב קטן, שנראה בבירור קשיש, מחזיק אותו בגסות ואז משליך בעוצמה מעבר לגדר החצר בה יושבת חבורת הנערים. חברי ושל הנער פורצים בצחוק גדול בעוד ברקע נשמעות יבבותיו המפוחדות של הכלב. אליאסי כתב בתגובה לסרטון: "זהירות הסרטון שיהרוס לכם את השבת . קיבלתי את הסרטון הזה עכשיו וכולי רועד מעצבים וכשאני חושב שאלו דור העתיד שלנו , בא לי לבכות". 


הראפר אף ביקש מהקוראים להעביר אליו כל פרט מזהה של מבצע המעשה על מנת לפנות לרשויות החוק ולהגיש תלונה נגדו בגין התעללות בבעלי חיים. אליאסי מסר למעריב אונליין כי לאחר שקיבל פרטים מזהים של חלק מהנערים פנה למשטרה שם נמסר כי הנושא נמצא בחקירה.