שלוש נשים נוספות האשימו הלילה (חמישי) את הקומיקאי ביל קוסבי בתקיפה מינית וטענו כי השחקן הוותיק התעלל בהן לפני עשרות שנים. אחת מהן סיפרה: "חייתי כל החיים שלי עם הסוד הנורא הזה".

התלונה שהגישו הנשים, שלושתן שחקניות, מצטרפת ל-40 התלונות הנוספות של נשים שהאשימו את קוסבי בסימום ובתקיפה מינית. 

הנשים הצהירו על תלונתן במסיבת עיתונאים שנערכה בהנחיית עורכת הדין גלוריה אלרד, אשר מייצגת יותר מ-21 מהנשים אשר האשימו לאחרונה את השחקן בתקיפה. 

אחת מהנשים, לינדה רידג'ווי וייטדיר, סיפרה לעורכת הדין את סיפורה שאירע לפני שנים, וזו שיתפה בשמה: "הרגשתי את יד שמאל של קוסבי מנסה לתפוס את שערי הארוך. הוא חסם את הדלת, כך שאם מישהו ניסה להיכנס, הוא לא היה יכול לראות מה הוא עושה. כשהבטתי למעלה, איבר המין שלו היה מחוץ למכנסיו והוא דחף אותו לתוך הפה שלי, ההתקפה שלו הייתה מהירה, עם דיוק כירוגי". 
 
אישה נוספת, קולין יו, סיפרה גם היא: "אני בהלם שזה קרה לי. הייתי מבולבלת והתביישתי, לכן לא סיפרתי לאף אחד על מה שקרה". 

שלוש המתלוננות במסיבת העיתונאים. צילום: רויטרס
 
רק לאחרונה, פורסמו על שער של "ניו יורק מגזין" 35 נשים, אשר התלוננו כי קוסבי אנס או הטריד אותן מינית בצעירותן. הכתבה המקיפה שפורסמה עם תמונותיהן, עסקה בהאשמות הקשות נגד השחקן. בין הנשים שהצטלמו הייתה השחקנית לשעבר ברברה באומן.

על שער המגזין הופיע גם כיסא ריק, והמסר שהועבר הוא קריאה לנשים נוספות להתלונן. הדבר עורר את השאלה אודות מספר המתלוננות שעדיין לא סיפרו כביכול את סיפורן. 
 
עד כה לא הוגש כתב אישום נגד קוסבי.