שרת התרבות מירי רגב נשמעה בהקלטה שנחשפה הערב (רביעי) בחדשות 10 אומרת על היועץ המשפטי לממשלה יהודה וינשטיין, שמנע ממנה את עצירת התקציב לתיאטרון "אל-מידאן": "חבל שהיועץ המשפטי לממשלה שבועיים אחרי להוציא דיון שהיה אצלו לפני שבועיים. עשו פה סיבוב עלינו, אה, החארות שמה. "וינשטיין עוצר את התערבות רגב בתרבות". הוא לא עוצר שום דבר... איזה זבל", נשמעת רגב אומרת בהקלטה.בתחקיר שפורסם על רגב במהדורה, שכונה "יומן הג'ובים", נחשפה מחברת שנכתבה על פי הנטען על ידי העוזר האישי של רגב, איתן כהן, ובה הוא מציע למנות לתפקידים שונים במשרד התרבות והספורט - פעילי ליכוד מרכזיים. על פי הכתבה, מרבית התוכניות והמינויים לא יצאו אל הפועל.

רגב אמרה בתגובה לטענות: "זה לא סוד שתבעתי את ערוץ 10 במיליון שקלים על דברי הדיבה כנגדי ועל השקרים שהם פירסמו עלי ושהתבררו במהרה כחסרי שחר. הם חזרו בהם וגם כלי תקשורת נוסף התנצל. בעלי דרור, יעץ לי לוותר על התביעה כי בכל זאת מדובר בהמון כסף שאני משלמת מכיסי הפרטי, אבל החלטתי שאני לא מוותרת ונלחמת על שמי הטוב במטרה להעביר מסר שנחצה כאן גבול מסוכן".

"מאז אני נמצאת תחת מתקפה ספציפית של ערוץ 10. זה כולל שאילתות הזויות ובדיקות שכתבי הערוץ עורכים עלי באופן חריג ויוצא דופן. ברור לי שאני אשת ציבור שאמורה להתנהל בשקיפות וכמובן ביושר ובהגינות - כך אני פועלת. אני מצפה שכך תנהג גם התקשורת. אם לא באובייקטיביות אז לפחות בהוגנות. כולנו בני אדם, כולנו ברגע של כעס אומרים דברים קשים לקרובים לנו ומותר לנו. לא גאה בזה אבל זה קורה", התוודתה השרה רגב.
 
"הערוץ פנה לתגובתי בדבר הקלטה בה נאמרים דברים קשים על היועץ ויינשטיין. לא שמעתי אותה ואינני זוכרת שאמרתי אמירה זו. אם אכן הדברים נאמרו, הם נאמרו בעידנא דריתחא ואין באמירה זו, אם אכן נאמרה, לשקף את עמדתי ואת תחושותי כלפי היועץ אותו אני מעריכה, מכבדת ומוקירה. התקשרתי אליו והתנצלתי בפניו על אמירה זו אם אכן נאמרה", סיכמה רגב את התנצלותה.