הצילו, מאז שקים קרדשיאן (היוש, אמא של סיינט ווסט) פיצחה את הנוסחה להסעיר את העולם הווירטואלי והמציאותי  בבת אחת - כשהסירה את הבגדים ו"שברה את האינטרנט" כשהצטלמה עבור המגזין Paper לפני כשנה - כל כוכב מדרג ב' ומטה מנסה לשחזר את ההצלחה. כעת, התופעה הגיעה אפילו לכוכב ילדות של אלפי בני אדם ברחבי העולם: הדוד ג'סי, הלא הוא השחקן ג'ון סטאמוס. מצולם בישבן חשוף. אהההה.


אתם אולי זוכרים אותו ככה. סטאמוס כ"דוד ג'סי" וצוות "צער גידול בנות" (יח"צ)

אז מכוכבנים כמו פריס הילטון עוד אפשר היה לצפות לתמונות הנועזות סטייל מלכת הריאליטי, אבל מכוכב הקומדיה מהאייטיז "צער גידול בנות", זה שמכיר את התאומות אולסן עוד מאז שלבשו טיטול ולא ידעו לדבר, זה שחגג בקיץ האחרון 52 שנות צ'ארם? מדובר בהפתעה. בערך כמו לגלות שהוא מככב בסדרה חדשה על המסך - בתפקיד סבא לנכדים. הוט סבא סטאמוס!אך כיום, מדובר בירח מלא. ג'ון סטאמוס מצטלם למגזין Paper (צילום מסך)


בן 52, כן? סטאמוס מתערטל (אינסטגרם)

השחקן האמריקני (ג'סי קטסופוליס לנצח!!), אם תהיתם, הותיר את התמימות מאחוריו כבר מזמן והסיר את המכנסיים ואז גם את התחתונים - עבור אותו מגזין סטייל ניו יורקי שהפשיט את קרדשיאן. אולי זה משהו ששמים להם במים על סט הצילומים? או שזו בעצם הסיבה שבגללה הלך לטיפול גמילה בקיץ האחרון, אחרי שנתפס נוהג תחת השפעת אלכוהול. רק אל תיתן לדרינק להרוס את הפיגורה, ג'סי!

כמה הוכחות לכך שמדובר באדם לוהט בעשור השישי לחייו. ג'ון סטאמוס:

 

A photo posted by John Stamos (@johnstamos) on

 

A photo posted by John Stamos (@johnstamos) on 

A photo posted by John Stamos (@johnstamos) on 

A photo posted by John Stamos (@johnstamos) on