האמנות תפסה מקום נכבד בסדר היום של קוראי מעריב אונליין בשבוע החולף. יוסי גרבר, שהלך ביום שישי לעולמו, השאיר בכותרות את מצוקת האמנים הנשכחים. מירי רגב התעצבנה על גילה אלמגור וציור אחד מצליח לעמת את פייסבוק עם צרפת. אך לא רק אמנות לסוגיה נכנסה לעשרת הנושאים החמים. להלן הרשימה המלאה.מקום 10: יוסי גרבר מוטל מת לפנינו, ונראה שזה לא ממש מעניין אף אחד

השחקן הוותיק פחות מוכר לצעירים, אולי כי לא השתתף בריאליטי. אולי אם באיכילוב הייתה מחלקת צינתורי מוח, אז חייו היו ניצלים.יוסי גרבר. (צילום:אריק סולטן)
מקום 9: מירי רגב לגילה אלמגור: "אל תדאגי, אני אעשה טיפול שורש בחלוקת התקציבים"

ההתכתשות בין שרת התרבות לזוכת פרס ישראל לא מפסיקה: בפוסט שהעלתה השרה, היא תקפה את דברי השחקנית לפיהם "היא מגיעה להופיע בכאלו חורים, שאין אפילו איפה להתאפר".


 

מירי רגב וגילה אלמגור. (צילום:יונתן זינדל, פלאש 90,רפי דלויה)
מקום 8: פייסבוק חסמה חשבון בגלל ציור של אישה עירומה - ותעמוד לדין

פרדריק דוראן ביאסס מפריז העלה לרשת החברתית את התמונה "מקורו של העולם", בה נראה מקרוב איבר מין נקבי: "הצרפתים מבחינים בין אמנות לפורנוגרפיה"
פייסבוק. (צילום:רויטרס)מקום 7: שופטת אמיצה אחת ועובד שהחליט לא לשתוק - חשפו את מה שרבים ניסו לטשטש

מני נפתלי שהחליט לא להיכנע ודיתה פרוז'ינין, חשפו את מה שניסה לטשטש צבא שלם של יחצנים, עורכי דין, ומלחכי פנכה: רה"מ פועל בסביבה מטורללת להפליא, שמקרינה על המדינה כולה.
בנימין ושרה נתניהו, מני נפתלי. (צילום:פלאש 90)מקום 6: הוארך מעצרו של נהג האוטובוס: "פירק את הקופסה השחורה כדי לשבש חקירה"

חיים ביטון שנהג בקו 402 מירושלים לכיוון בני ברק חשוד בגרימת מוות ברשלנות, התנהגות הגורמת נזק ואי שמירת רווח. לפני כשלוש שנים היה מעורב בתאונה דומה.חיים ביטון, נהג האוטובוס החשוד בגרימת מוות ברשלנות בהארכת מעצרו. (צילום:מרים אלסטר, פלאש 90)מקום 5: לירון רביבו נתפסה בשקר רומנטי. כי היא בזוגיות

למרות השמועות סביבה בשבועות האחרונים, השורדת דאגה להכחיש בתוקף שהיא צמודה לגבר מיוחד - אבל מתברר שלירון רביבו פשוט לא אמרה את האמת. ברצינות?טוב, זה לא החבר שלה. לירון רביבו ויהודה שושן (צילום: שוקה כהן)מקום 4: שיא האכזריות: אנשי דאעש ערפו את ראשו של נער שהאזין למוזיקת פופ

בן 15 תושב העיר מוסול, נעצר, הוכה ונרצח לאחר שחיילי ארגון הטרור תפסו אותו כשהוא מאזין למוזיקה מערבית. ההוצאה להורג עוררה זעם בעיר הכבושה.דאעש מוציאים נער להורג. (צילום:ללא)מקום 3: מייקל מ"האח הגדול" נגד תניה: "לא עושה כלום, רק להסית ולסכסך"

רגע אחרי שצעק על המסך ואז הודח - הטרנסג'נדר יוצא "האח הגדול" מדבר על הוויכוחים בבית, מצב הרוח הלוחמני שלו ועל החברה של שי חי. מייקי אלרוי פותח פה גדול.מייקל אלרוי. (צילום:ינאי יחיאל)מקום 2: "יום טוב לה": עדן אברג'יל לא מתחרטת על תמונות העירום

עם כ-70 אלף עוקבים ואלפי לייקים, אושיית הרשת שפרצה לתודעה בזכות סרטונים פרובוקטיביים והגיגים קליטים, מתעקשת שאפילו לה יש קו אדום: "לא אפגע באנשים שלא עשו לי כלום". ראיון
https://www.maariv.co.il/gossip/Article-526590מקום 1: אילנה ראדה מפנה אצבע מאשימה לחברות של תאיר: "זה לא אינסטינקט אמהי"

אמה של תאיר ראדה ז"ל שוחחה עם ליאור דיין בערוץ 20 על הימים שלאחר הרצח וההתנהלות של חברותיה ומביעה זעם על החקירה ועל הרשעתו של רומן זדורוב: "הם לא רוצים לדעת את האמת"אילנה ראדה. (צילום:אנצ'ו גוש)