צמד המגישים טל ואביעד התייחס היום (ראשון) בתוכנית הבוקר שלהם ב-99FM לחגיגות המימונה שנערכו אמש ברחבי הארץ. השניים אמנם לא השתתפו בחגיגות, אך ניצלו את ההזדמנות כדי לדון בסוגיית המופלטות. "בצק חם עם דבש, איך אפשר שלא לאהוב את זה"? אביעד סיפר כי הוא אינו חסיד של מתוקים והשניים אף הציעו אלטרנטיבה חדשה ומלוחה: "מילחונה".  

עוד התייחסו השניים על לתמונות שהופיעו באתרי החדשות ובהן ראש הממשלה ורעייתו, בנימין ושרה נתניהו טועמים ממטעמי החג. "מתמסרים אל הפחמימה - לא ראית כזה אושר עילאי מימייך", אמרו השניים על התמונות.  "אנו רגילים לראות את ביבי ושרה בדרך כלל חמוצים וקשים, גם כשהם מצטלמים בטיול בצפון על איזה עמוד רומי זה תמיד נראה מבוים, כאילו קשה להם לחייך. ורק כשרואים אותם במימונה מבינים איך הם נראים ב'נטורל' שלהם".
"בכתבה שפורסמה ב'מעריב' נתניהו נראה סמוק מרוב שמחה. רואים שזה אנשים שלא פגשו פחמימות שנתיים, אלה אנשים שירדו מאוד במשקל. זה כמו הפרצוף שהיה לי כשהחזקתי לראשונה את הילד שלי בחדר הלידה, הרגשה של פלא. והיא באמת מסכנה שרה - היא לא אכלה פחמימות הרבה מאוד זמן". הזוג נתניהו בחגיגות המימונה, אמש. צילום: יח"צ