הזמר והבמאי אבי ביטר מאיים בתביעה נגד מנהלי עמוד הפייסבוק ההומוריסטי "אבי ביטר העמוד הרשמי", שלדבריו פגעו בשמו הטוב בפוסטים הומוריסטיים שהעלו לפייסבוק. הם מצידם טוענים שזכו ממנו לשיתוף פעולה ושיפרו את תדמיתו מאדם גזען וחשוך לאדם נאור בעל שם טוב. 


מגישי תוכנית הבוקר של 103FM, שי גולדשטיין, אורי גוטליב ולאה לב, התקשרו ללידר, אחת ממנהלות דף הפייסבוק, שהסבירה: "זה התחיל כבדיחה פרטית ואז סתם היה משעמם ורצינו קצת לייקים. היה לנו פוסט שגרר המון תגובות והגיע לשני מיליון צפיות. זה היה פוסט שמחפשים שחקנים לסרט החדש שלו ופנו אלינו המון אנשים, חלקם גם מאוד מוכרים וזה היה פשוט מצחיק".

לב, שלידר היא חברה שלה בפייסבוק, הודתה: "אני כמעט נפלתי בזה. אפילו חשבתי על זה. אבל אז ראיתי שלידר משתפת את זה הרבה והבנתי. 90% מהחברים המשותפים שלנו בפייסבוק פנו", השלימה לידר.
 
גולדשטיין שאל האם אבי ביטר כועס עליהם ומאיים לתבוע. "זה מה שמצחיק", השיבה לידר, "אבי ממש זרם איתנו על זה. סגרנו איתו הופעות, הכל היה טוב ויפה. גרמנו לו לסגור חתונות שלפני זה הוא לא סגר. לא נפגשנו אף פעם, דיברנו איתו בפייסבוק".

"אולי גם הוא 'פייק' ואתם שני 'פייקים' שדיברתם", הציע גוטליב, "ואלה מהחתונה לא הגיע אליהם בסוף אף אחד". וגולדשטיין הוסיף: "יכול להיות שכל האבי ביטר הזה הוא 'פייק' ובכלל מדובר באיש רזה".
 

על הסכסוך אמרה מנהלת העמוד: "פתאום ראיתי בפייסבוק הפרטי שלו שהוא עשה שיימינג לדף שלנו". "הוא הבין שהבדיחה על חשבונו", הסביר גולדשטיין, "לוקח לו זמן ארוך להבין את זה", וגוטליב סיכם: "כי הוא נורא גדול פיזית עד שזה מגיע למוח".