נהוג לומר ששוטרים הם עבריינים שנכשלו, אבל כעת נראה שחלקם הם אף כוכבי פורנו ו-BDSM. אך למרות שנראה לפעמים שזו תעודת קבלה למשטרה, שוטרת אחת גילתה שהיא עלולה לאבד את תפקידה בשל העבר שלה בתחום. על פי ה-Jersey Journal השוטרת, קריסטן היימן, 30, מואשמת בהתנהגות שאינה הולמת עובד ציבור, ואף עומדת בפני שימוע משמעתי שיתקיים החודש, כי לא סיפרה בראיון עבודתה למשטרה על עברה ככובת פורנו ומלכת סאדו, שקיבלה לקוחות באופן פרטי.

היא הושעתה מתפקידה ב-26 למאי, כשבוע לפני שהייתה אמורה להיות להיכנס לתפקיד במשטרת מחוז הדסון. על פי מסמכים שהוצגו בפני בית המשפט, היימן סיפרה לחוקרים כי היא מעולם לא הופיעה בעירום וכן לא קיימה יחסי מין באף אחד מהסרטים בהם השתתפה. היא כינתה את הסרטים "דברים מטופשים שעשיתי כשהייתי צעירה", ומעשי האלימות הנראים בחלק מהסרטונים, כמו הצלפות ובעיטות, הם מבוימים. היא הוסיפה כי אפילו לא השתמשה בשמה האמיתי.  

אולי כדאי לחזור לסאדו-מאזו? קריסטן היימן. טוויטראולי כדאי לחזור לסאדו-מאזו? קריסטן היימן. טוויטרעורך דינה של להיימן, ג'יימס ליסה, טען בבית המשפט כי זה לא היה נכון להשעות אותה לפני הדיון המשמעתי. בית המשפט קיבל טענה זו וביטל את ההשעיה , והיימן הושבעה לתפקיד ב-8 ביוני. אך גורלה עדיין לא בטוח, והיא עלולה למצוא עצמה מפוטרת במהלך ההליך המשמעתי. ממחוז הדסון נאמר בתגובה שההליך נגדה נועד להגן על היושרה של המשטרה, וכן למנוע מהיימן לקבל תקפיד לו לדעתם אינה זכאית. 

היימן באחד הסרטונים בהם השתתפה. צילום מסךהיימן באחד הסרטונים בהם השתתפה. צילום מסךבראיון ל-New York Post, סיפרה היימן שהיא לא חושבת שצריכים לדון אותה בשל עברה, ושהעיסוק הקודם שלה לא צריך לקבוע את היכולת שלה לבצע את תפקידה החדש. "היו לי קשיים כלכליים כשחקנית ודוגמנית", סיפרה. "אני לא רוצה שישפטו אותי על מה שעשיתי בעברי אלא לפי מי שאני עכשיו".

לא רוצה שישפטו אותה לפי עברה. היימן. צילום מסךלא רוצה שישפטו אותה לפי עברה. היימן. צילום מסךעורך דינה הוסיף כי "אני רוצה שהעולם יראה את הגברת הצעירה הזו כפי שהיא. היא לא כוכבת קרקס. היא אישה המחויבת לאכיפת החוק". לטענתו, הסרטונים בהם מופיעה היימן בהחלט מטרידים, אך אינם  בלתי חוקיים. "השאלה הגדולה היא, האם היא שיקרה שהגישה בקשה להתקבל? היא לא." אמר. "היא אמרה שהייתה דוגמנית, צלמת ושחקנית"

בסרטונים אמרה היימן לא התפשטה ולא קיימה יחסי מין. צילום מסךבסרטונים אמרה היימן לא התפשטה ולא קיימה יחסי מין. צילום מסך